Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Baj van! HELP! Mozillám van...

Baj van! HELP! Mozillám van de kiírja hogy probléma a lap megnyitásakor (ergo h nincs net, pedig van, mert MSN-be meg simán belépett). A tesóm gépével egy routeren vagyunk?

Figyelt kérdés

Mellesleg az előbb kiírta, miután újra akartam indítani, hogy nincs jogom a leállításhoz és újraindításhoz!Pedig rendszergazdai felhasználó vagyok (a gépen)...most elindítottam a Kasperskymat, és talált ár trójait.De csinált olyat, hogy talált valamit és a lehetőségek:átugrás,

vagy törlés de alá az volt irva mint megjegyzés hogy a fájl nem lesz törölve.wáááá mi ez????? rengeteg cuccom van a gépen, nem akarom újrarakníííííííí:(:(:(:(


2010. jún. 22. 09:50
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
ja és Kerióm van, de nincs letiltva a net.Legalábbis azt hiszem.(Most a tesóm gépénél vagyok) jah ésa mozilla beállitásaihozz sem nyúltam..
2010. jún. 22. 09:56
 2/13 anonim válasza:
Használj egy jó víruskeresőt, amivel le is tudod törölni a vírusokat. Esetleg telepítsd újra a firfoxot.
2010. jún. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy csak trójai okozza, Firefox-ban sokszor előfordul Javascript támadás is (káros kód). Először futtasd le a Kasperskyt, ha leirtotta a fertőzést, akkor nézd meg, mi a gond a tűzfallal (lehet, hogy nem kapcsoltad ki a Windows tűzfalat, kettő együtt nem futhat). Aztán cseréld le a Firefox-ot és az Addonsról töltsd bele a NoScriptet és a reklámblokkolót (Adblock Plus).
2010. jún. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Hát erre találták ki az "öszvéreket", virus, kémprogi irtó és tűzfal egyben. Ilyet szerezz be, állítsd be a tűzfalát és nem lesz több gondod. (Kaspersky IS, Norton IS, Panda IS, Eset Smart Security ilyenek). De sok a hamis "ingyenes" a neten, ezek maguk a vírusok.
2010. jún. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
kasperskym van
2010. jún. 22. 13:53
 6/13 A kérdező kommentje:
és hogy lehet az h azt írja ki h nincs jogom kikapcsolni meg ujraindítani a gépet?
2010. jún. 22. 13:54
 7/13 anonim ***** válasza:
Rendszergazdai fiókról sincs? Akkor ez olyan vírus, amelyik zárolja az Intézőt, a fájlokat és mindent, állítólag ruszki eredetű. Ki kellene venni a vinyót, adatkábellel átmenteni mindent egy másik gépre, aztán általános vírusirtás után újratelepítés. Akkor már oszd meg a jogosultságot, és a netre saját fiókról menj fel. Csak ha fontos, akkor menj fel a rendszergazdairól a netre. Nálam bevált.
2010. jún. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
2010. jún. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ez lehet a vírusod: [link]
2010. jún. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

basszus ne már:(:(:(:(:(:( a tesóm gépét megfertőzheti a routeren keresztül?De én nem értem kerio meg kaspersky van fent együtt és mégis???de ha ujrarakom akkor törlődik a vírus?valószínüleg pendrive-val fogom átvinni a cuccaimat az ő gépére, ott csak kaspersky van, lehet baj?:S:S


szal csináljak egy rendszergazdi fiókat meg magamnak egy másikat? de a rendszergazdai jogosultságnál irta ki h nincs jogom leállítani vagy ujraindítani a szmámítógépet, de van a billentyűzetemen power gomb, ha megnyomom akkor kikapcsol rendesen és nem ír ki semmit...

2010. jún. 23. 20:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!