Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Windows 10 Home op rendeszeren...

Windows 10 Home op rendeszeren meglehet azt csinálni valahogyan, hogy a fiók választás után egy sd kártya behelyezésével feloldja a gépet?

Figyelt kérdés
Persze ha kiveszem akkor meg automatikusan lezárja magát. Vagy hogyha nem akkor létezik olyan alkalmazás, ami a fájlokat védi és sd kártyával feloldja. Tulajdonképpen arra gondolok hogy a kártya csak egy kulcs ként funkcionálna.

#Windows #kártya #kulcs #feloldás #jólennehalennemegoldás
2018. szept. 9. 12:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Arra gondolsz hogy beteszel agy kartyat ami ripsz-ropsz feltori a gepen levo osszes titkositast es nyitott konyvkent tudsz benne garazdalkodni? Jah ezt a rajzfilmet en is lattam meg regen...
2018. szept. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Van ilyen megoldás, de külön ilyen célú chipkártyával. Lehet, hogy intelligens kártya néven fut még mindig a Microsoftnál. Még 2k3 Server idejében volt sláger ha jól dereng.
2018. szept. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem mások gépének a felodását akarom elérni, hanem csak a sajátomat.
2018. szept. 9. 17:31
 4/6 anonim ***** válasza:
#2 vagyok, én jól értettem és arra írtam emlékeim szerinti módot, ne tévesszen meg a redmondi hollywoodizált nevezéktan!
2018. szept. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2018. szept. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat.
2018. szept. 9. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!