Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » AVG Antivírus Free vagy Avast...

AVG Antivírus Free vagy Avast Free? Ezek közül melyik a megbízhatóbb, hatékonyabb? Melyiket érdemes letölteni? (semmi extra védenivaló, egyszerű mezei gép, hobbicélra)

Figyelt kérdés

2018. szept. 26. 11:37
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
AVG-ről nincs tapasztalatom, de az Avastot évek óta használom. Szépen teszi a dolgát, soha nem kaptam be semmit
2018. szept. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%

Érdekesség: Az Avast már megvette az AVG-t néhány éve.

Tehát olyan nagy különbség nem lehet köztük.

2018. szept. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az infót : akkor Avastot töltök le.


Amit imént elfelejtettem megkérdezni:


MELYIK LETÖLTŐOLDALAK BIZTONSÁGOSAK ? ? ?


Melyik az, ami nem fertőzéseket és felesleges, kéretlen dolgokat nem tesz a letöltött cucc mellé? (pl. McCafe, Bing...)

Amikor olyan figyelmeztető üzit küld a gép, hogy nem ellenőrzött, vagy nem biztonságos helyről töltök le, akkor mi a teendő?

Csak csukjam be az egészet és keressek más letöltőoldalt, vagy valami más teendőm is van, mielőtt máshonnan újra megpróbálom letölteni, amit szeretnék?


Csak az Origo szoftverbázist "ismerem", de azt mondták, hogy ha valami cégnek van a SAJÁT honlapján letöltési lehetőség, akkor csak onnan, mert az tutira "ellenőrzött" hely.

Ebből mennyi az igazság?


Írjatok (linkeljetek) megbízható letöltőhelyeket! Köszönöm!

2018. szept. 26. 13:55
 4/8 anonim ***** válasza:
97%

"Csak az Origo szoftverbázist "ismerem", de azt mondták, hogy ha valami cégnek van a SAJÁT honlapján letöltési lehetőség, akkor csak onnan, mert az tutira "ellenőrzött" hely."

Én is ezt az elvet követem. Softonic és hasonló oldalakat kerülöm. De amúgy is visít az avast, ha onnan töltök valamit.


Origo szoftverbázis szerintem megbízható.


Avast:

[link]


Elképzelhető, hogy az avast security browser is felmegy, de simán uninstallálható

2018. szept. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget : üdv mindenkinek! :)
2018. szept. 26. 14:13
 6/8 anonim ***** válasza:
93%
Az esetek 99%-ában van hivatalos oldala egy programnak (ha nincs, akkor csak volt) és természetesen onnan érdemes letölteni.
2018. szept. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
87%
ccleaner is vírusos volt 2018 augusztus 15-én és augusztus 24-én 1.07.3191-es CCleaner Cloudba 32-bites windowsos eszközökre letölthető 5.33.6162-s ccleaner-be
2018. szept. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
26%
Egyértelmű, ESET!
2018. szept. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!