Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Digi tagsági nyereményoldal...

Digi tagsági nyereményoldal letiltása hogyan lehetséges?

Figyelt kérdés

Üdv. Segítséget szeretnék kérni a címben lévő oldal megjelenésének letiltására.

Aműgy biztos vagyok benne, hogy kamu, lehet hogy fertőződött a gépem?

Szóval valamit éppen böngészek, mondjuk egy online hírt, és egy újabbat szeretnék olvasni az oldalon megadott linken keresztül. Nem új oldalként

A megnézni kívánt oldal új oldalként meg is jelenik, de amiről indultam, az átvált egy digi tagsági nyereményoldalra. Amit mostmár nagyon rühellek.

Már az otp oldalról is bejött ez a szar.


Mi a teendőm, tanácsot kérek.

Előre is kösz a konstruktív tanácsokat.



2018. nov. 2. 09:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Először is egy vírusírtóval (pl. Kaspersky) átvizsgálni szépen az egész PC-t, majd az egész böngészőt (gondolom Google Chrome vagy Firefox) újratelepíteni. Ha ez sem segít és a probléma még mindig ugyanúgy fennáll, akkor kérlek írj!
2018. nov. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nem lehet, hogy elfogadtál azokon az oldalakon ilyen felugró vackot? (NEM Sütifigyelmeztető)
2018. nov. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Visszakerestem az előzményekben, még okt.4-én jelent meg először. Valóban, akkor elkezdtem kitölteni a kérdőívet, de mivel gyanússá vált, bezártam. Azóta jön elő 2-3 naponta.

Amúgy kinyomoztam, hogy valami - szünetekkel írom a nevet, mert közben találtam egy beépülőt amivel úgy tűnik le tudtam tiltani, s még a gugliba sem engedi beírni :D - xy. l i f e a honlapok végződése, de mindig más volt az xy.

2018. nov. 2. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!