Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Ha szeretnék egy szövegrészlet...

Csigusz99 kérdése:

Ha szeretnék egy szövegrészletet másolni ezt kapom a beillesztés után :C:\Users\kgabe\AppData\Local\Temp\PRODUCT_NAME_UNKNOWN_Cras hDumpPRODUCT_VERSION_MAJOR_UNKNOWN-PRODUCT_VERSION_MINOR_UNK NOWN-2018-11-19--07-32-26_. Dmp mitől van ez?

Figyelt kérdés
Megkerestem ezt a címet a gépemen és a szemem láttára hozza létre ezeket a dmp fájlokat olyan 5 másodpercenként. Már újrahúztam a windows-t de újra kijött ez a probléma (minden meghajtó le lett formáztam).

2018. nov. 19. 07:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Lol... Te nagyon nem tudod hogy működik a linkelés.... Szted látjuk mi van a te gépeden?

Ráadásul semmi releváns infót nem sikerült leírnod

2018. nov. 19. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Itt nem is az a lényeg pajtikám, hogy te lásd mi van a gépen. Mint ahogy azt leírtam ezt kapom ha meg próbálok másolni és beilleszteni, legyen az egérrel vagy billentyű paranccsal. Pl.: ha most én megpróbálnám kimásolni a kommentedet és szeretné beilleszteni a böngészőmbe akkor azt a linket fogja beilleszteni amit a kérdésben már láttál. Gondoltam hátha van valaki aki már találkozott ezzel a problémával és talált rá megoldást amit szívesen megosztana velem.
2018. nov. 19. 08:05
 3/3 anonim ***** válasza:

[link]


Ez alapján a Realtek driver/Nahimic/Sonic Studio programok a mumusok.

2018. nov. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!