Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Pendrive-om vírusos lett, ezt...

Pendrive-om vírusos lett, ezt jelezte a vírusírtó amikor bedugtam, csak angolul amit nem értettem vmi listából kellet választanom, azóta nem érzékeli a gépem a pendrive-ot. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A vírusírtó avira, már nem emlékszem h mit választottam, h mit csináljon vele, de azóta nemtudom használni. Hogyan lehetna vhogy mégis törölni a pendrive tartalmát vagy ilyesmi?
2010. jún. 28. 15:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Formázd le a pendriveot, meg csinálj egy teljes vírusirtást.
2010. jún. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom leformázni, mivel nem jeleníti meg a gép a pendrive-ot, mintha bent se lennne ezért nem tudom leformázni, pont ez a kérdésem tárgya, a gépen vírusírtást már csináltam.
2010. jún. 29. 18:57
 3/4 anonim válasza:
Ez elég fura. Sztem vidd el szervízbe!ennél nem tudok jobbat
2010. júl. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld meg xp telepítő lemezzel formázni, partícionálni! Szerintem ez beválik.
2010. júl. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!