Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Lehet a nod32-őt próbeverzióbó...

Lehet a nod32-őt próbeverzióból véglegessé tenni ingyen? :D Mert már unom h pár naponta frissíteni kell a kódot. :S

Figyelt kérdés
2010. jún. 28. 18:20
 1/6 anonim ***** válasza:
a nod32-t havonta kell újra aktiváltatni kóddal, és naponta többször is frissül! nem értem ezt a pár napos kódfrissitést :(
2010. jún. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Semmi sincs ingyen. Ha warezoldlakról leszedett kódokkal operálsz, akkor pár napon belül úgyis kiütik őket, amikor már a 200. ember regel ugyanazzal a kóddal.


Lehetőségek:


1. Használj ingyenes vírusirtót. Van egy pár(Avira,AVG, avast), ha melléteszel egy jó tűzfalat (ingyen pölö a Comodo), meg esetleg egy kémprogramirtót, pár hetente lecsekkolod egy offline víruskeresővel (Panda, ESET, stb.) akkor teljesen jól vagy.


2. Fizess elő a CHIP-re vagy a PC Worldre, ahhoz minden hónapban kapsz kódot, még mindig jobb, mint naponta keresni kódot warezoldalakon. Ha nem akarsz előfizetni, akkor a Teszkóban is kilesheted, mert csak egy hatjegyű kód, amivel igényelhetsz egyedi jelszót az ESET-hez, ami már tuti nem lesz bannolva.


3. Vedd meg. Akár három évre előre is lehet. Drága, de onnan kezdve nem kell vele foglalkozni.

2010. jún. 29. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kösziszépen:)A pár napost meg úgy értettem, hogy minél több idő telik el annál elavultabb lesz, csökken a védelem...pl 3 nap mulva jár a licenc le és már nem maximális a védelem.:)
2010. jún. 30. 00:30
 4/6 anonim ***** válasza:
Ennyibe kerül az ESET-NOD, de vannak kedvezmények és ha megveszed, akkor vedd a tűzfalast (ESET Smart Security 4.2). Kiváló, már egy éve megvan, ide nem jött be semmi. [link]
2010. jún. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"pl 3 nap mulva jár a licenc le és már nem maximális a védelem.:"


Ezt így ebben a formában nem értem.

Amíg le nem jár a licenc, addig frissít, utána már nem. Ezen kívül mit befolyásol a lejárati dátum?

2010. jún. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Na igen! A nod naponta többször frissit, mindig max a védelem! A CHIP vagy a PC World magazinok oldalárol le lehet tölteni a nod-ot vagy a naygobb Eset smart Security-t is, és ugyanezek a magazinok havonta közlik a frissitő kódot is. Lesd le róluk. Én évek óta ingyen használom
2010. júl. 1. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!