Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » A Facebooknak van supportja...

A Facebooknak van supportja akinek lehet írni?

Figyelt kérdés

Csak a súgóközpontot adja ki mindenhol, nekem viszont az a problémám, hogy valaki próbált feltörni reggel, amikor már órán voltam.


Nem tudom sikerült-e belépnie, viszont valamit "fizetni" akart az én nevemben, amit a facebook is furcsának talált, és azonnal felfüggesztette a fiókom. Sikerült visszaállítanom jelszócsere után, aztán raktam rá 2 faktoros hitelesítést.


Szeretném tudni, hogy sikerült-e belépnie illetve hogy ha igen mit akart csinálni ami konkrétan gyanús volt.


Miután beléptem sikeresen feloldás után, ennyi volt az új hírek között: "A fizetési funkciót a fióknál tapasztalt szokatlan tevékenység miatt felfüggesztettük." A legfurább, hogy a facebookon alapból sincs semmi bankkártyám vagy ilyesmi megadva.



2019. jan. 14. 20:10
 1/2 anonim ***** válasza:
53%
Ha lenne support,akkor naponta több ezer ember írna nekik ilyen miatt. Na többek között ezért sincs...
2019. jan. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nincs support-ja a facebooknak. Nagy cég, ők megtehetik hogy ne foglalkozzanak ezzel. Egy fórum szerű oldaluk van, ahol egymásnak tudnak segíteni a felhasználók tanácsokkal. De ha valami érdemi segítségre van szükséged, akkor sajnos megszívtad
2019. jan. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!