Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Vírusos a gépem?

Vírusos a gépem?

Figyelt kérdés
Szóval tegnap este fele, kitakarítottam a gépemet (minimum 7 gigát lekapott a ccleaner), utána kikapcsoltam és mentem aludni. Másnap mikor felkeltem és bekapcsoltam össz vissz 14 giga volt benne, mostanra (18:30) már csak 7 giga található összvissz. a c: meghajtóba. Egyedül a VRChattel játszottam egésznap, azon sem töltöttem le semmit ami ilyen nagy helyet foglalna. Miért van ez? Esetleg tudok tenni valamit ellene, hogy ne kapkodjon le fél nap alatt 10 gigákat?

2019. febr. 20. 18:31
 1/3 anonim ***** válasza:
50%
Kitakarítani az emberek törlőkendővel meg porszívóval szokták a gépüket (szerintem a tiédre is ráférne), nem nagyon hasznosnak előadott "gigabájtokat törlő" álprogramokkal. Ekkora méretváltozás teljesen normális, hiszen a lapozófájl, a hibernálási képfájl és még sok más Windows-rendszerfájl állandóan változtatja a méretét, valamint frissítések is töltődnek le és települnek. Ne foglalkozz vele, nem azon a 10 gigán fog múlni az életed.
2019. febr. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
De persze egy Malwarebytes-t sosem árt lefuttatni, hogy megbizonyosodj arról, hogy nem vírusos.
2019. febr. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez csak úgy hirtelen jelentkezett, akkor azért elég furcsa.

EsetOnline csökkentett módban+hálózattal, ezt próbáld.

[link]

be kell pipálni a keresést, amikor elindul.

2019. febr. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!