Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Ha törlöm Viber alkalmazást,...

Ha törlöm Viber alkalmazást, törlődik minden üzenetem és titkos üzenetem is?

Figyelt kérdés

Röviden leírva.

2 telefonom van 2 SIM kártyával.

Az egyik telefonom használom a hétköznapokban. Közeli ismerőseim azt tudják.

A másik SIM kártyám kb 15 éves, nem akartam kidobni, mert ragaszkodtam a számhoz, ezért megtartottam. Ugyanúgy okos telefonban van az is. Azt a számot adtam meg olyanoknak korábban, akiknek nem akartam megadni már az új számom.

Valamikor egyszer néztem a viber üzeneteim és megnéztem mikor léptem be utoljára a régi telefonomra, és azt írta ki, hogy "Tegnap 22:15" Pedig hónapok óta nem is használom. Ez többször előfordult már az elmúlt hónapokban és akkor sem értettem. Ezen a régi telefonomon, nem szokott történni rajta semmi. Viszont a Viber belépéesim mindig mások. Félek, hogy vki rácsatlakozott, és titkos üzeneteket küldd ki, anélkül, hogy tudnék róla.

Tudna vki ebben segíteni? - Mi okból mutatja azt Viber, hogy én tegnap beléptem, mikor a saját készülékemről, nem tettem?!- Ha letörlöm, akkor bárki is lépett be bárhonnan, eltűnik Neki is? Tudom, hogy hülyén hangzanak a kérdéseim, de aggódom, hogy vki tényleg rá csatlakozott a telefonomra. Hogy tudnám ezt megnézni? -

Nagyon értékelném, ha erre valaki értelmesen válaszolna!

Köszönöm!

L/34


34/L


2019. ápr. 1. 12:37
 1/2 anonim ***** válasza:
A Viber-be szinte lehetetlenség belépni távolról! Egyszerűen csak buggos a Viber vagy amikor kapcsolódik a nethez a telefon akkor automatikusan megnyitja a Vibert a háttérben. Ha törlöd nem fog semmi sem törlődni a beszélgetések közül csak a te példányaid.
2019. ápr. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Remélem, hogy tényleg csak vmi hiba az alkalmazásban.
2019. ápr. 2. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!