Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Melyik a Jobb Kaspersky vagy...

Melyik a Jobb Kaspersky vagy ESET Smart Security? .

Figyelt kérdés
Es ha a kaspersky-t akarom hasznalni akkorezekközül melyiket? [link]
2010. júl. 5. 11:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Én tudom nem kaspyzok én és párunk megjárta már vele.

Eset-et 2 éve használók rendesen,nem naponkénti cserélendő kódokkal.. Még nem volt bajom nekem se ahhoz képest mennyire nem volt szimpi régen :)

2010. júl. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Oke koszi akkornem fogomhasznalni a kaspert inkbb maradok eSeTsmart sec.nel
2010. júl. 5. 12:17
 3/18 anonim ***** válasza:
Éppenséggel, hogy az ESS kapja a legtöbb trójait...Kaspersky a fizetősök közt a legjobb.Ingyeneseknél az avast! Én Kaspersky-t használok, mellette hetente lefuttatok egy Boot lemezt:) :D
2010. júl. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Vírusirtónál az a lényeg, hogy ne legyen szanaszét crackelve. Legyen inkább egy ingyenes...

Vállalati szinten meg : Kaspersky, ha már csak a kettő közül lehet álasztani

2010. júl. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Valódi fizetős ESS 3.0-val kezdtem, most 4.2-re frissitettem. Egy éve van a gépemen, ide nem jött be semmi. Erősre beállított tűzfala egészen kiváló. És ez a lényeg: nem a virusirtás, hanem a megelőzés.
2010. júl. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Az előző voltam .

Ha trialt választasz, akkor ezt : Kaspersky Internet Security 2011

2010. júl. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Egyébként van céges változata az ESS-nek (Bussines Edition) és a Kasperskynek is. És vannak kedvezmények.
2010. júl. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Én is meg jártam már kasperskyvel.. lehet jó de nekem 1 éve jobb az eset.Vírusom sem volt még mikor más irtókkal is lett le ellenőrizve a gépem sem..
2010. júl. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Számomra a Kaspersky a legjobb választás.Már az Eset Smart Security-t próbáltam eredetiben, nagy csalódás volt részemről.1 hétig használtam, gyanús lassulást észleltem a rendszerben mire feltelepítettem a Kaspersky-t.8 vírust talált, 6 trójait.Úgyhogy számomra a Kaspersky a legjobb vírusirtó.
2010. júl. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
3%

Még mindig vannak balekok akik fizetnek azért a sz@r eset smart securityért xDD csak sajnálni tudom őket.

Őszintén mi a sz@rért fizetni egy olyan dologért ami kb 10000x fent van egy torrent oldalon?

Amúgy meg a kaspersky.

2010. júl. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!