Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » COM SURROGATE biztos, hogy...

COM SURROGATE biztos, hogy vírus a gépen?

Figyelt kérdés
A feladatkezelőben találtam ezt a programot, különösebben nem használt sok helyet, viszont háromszor volt meg egymás alatt. A dllhost.exe fájlhoz tartozott, kicsit lassú volt a gépem ezért gyanakodtam és rögtön levíruskeresőztem (ESET SMART SECURITY) de nem talált semmit. Tehát, van félnivalóm? A gép lehet a SIMS3 32gigás játék miatt is lassú lehetett, de akkor nem futott. Nagyon mást nem merek csinálni, mert a win 10 nem tiszta és a víruskeresővel is óvatosan kell.

2019. ápr. 25. 10:21
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Hivatalosan a médiaállományok miniatűrjeit elkészítő szolgáltatásról van szó. Jó esetben csak "beragadt":

[link]


Rossz esetben kaphatott egy fertőzést. Ez esetben érdemes átellenőrizni a gépet több féle kártevőkeresővel:

[link]

lehetőleg csökkentett mód hálózatban:

[link]

vagy rendszerinduláskor lefutó kártevő-keresővel:

[link]

2019. ápr. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem foglalja a CPU 50%at, csak ereztem hogy szaggat a gep, megneztem a feladatkezelot, ez tunt ismeretlennek beutottem gogulbe aztan 1000helyen irtak, hogy virus. De semmi gyanusat nem csinal csak beparaztam. Koszike a valaszt
2019. ápr. 25. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!