Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » A vírusírtók (mint pl. Malware...

A vírusírtók (mint pl. Malwarebytes, Avast, Eset, stb-stb. ) amiket feltelepítünk, azokkal mi is a helyzet?

Figyelt kérdés

Létezik olyan, hogy feltesszük, s pl. a gyártó belerak egyéb dolgokat ?

Mint pl, adathalász programokat ?

Mert mi feltesszük, hogy "tiszta" legyen a gépünk, és közben azt tudnak meg a gépünkről/rólunk, amit csak akarnak...

Elképzelhető ez ?


Ez pl. azzal is alátámasztható, hogy benne hagy BŐVEN olyanokat, amik kártékonyak, vírusosak.

Pedig úgy van mindegyik hírdetve, hogy 100%biztonság meg minden.


És gondolom a frissítésekkel is települnek fel újabb és újabb kéretlen dolgok.

(Ezt is rá lehet fogni, hogy AZÉRT VAN FRISSÍTÉS HOGY MINDIG NAPRAKÉSZ LEGYEN, pedig ha frissítünk akkor se szedi le amit le kéne...)


És mindig azt írja ki, hogy tiszta.

1x lefuttatjuk és utána mindig tisztát jelez.

Az sem biztos, hogy letörli azokat (legalábbis nem mindet, vagy helyettük a sajátját rakja fel) amiket először kijelez.


Szóval lehet ebben valami ?

Azt tudom, hogy ma már bármikor bárkinek belenézhetnek a gépébe, de azt ők választhatják ki. (Mert van annyi gép, hogy csak na, s szerintem abba érdemes belemászniuk, ami érdekli őket)

A vírusírtóval meg szabad utat adok/adhatok nekik, ha ez így van.


Szerintetek ?



2019. máj. 14. 11:42
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Spórolj csak, a géped máris tele van mindenféle káros progival. Ja és lassú, miért lenne más?
2020. jún. 29. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

11-es Ezt nekem mondtad?



(10-es vagyok)

2020. jún. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdezőnek mondtam-
2020. jún. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!