Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Openload co-t miért tiltsa le...

Openload co-t miért tiltsa le a Malwarebytes?

Figyelt kérdés
Akarok filmet nézni, de le blokkolja az oldalt Trójai miatt.

2019. máj. 17. 17:00
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Akkor mit javasoltok, ne használjak online filmes és nyitott torrent oldalakat inkább?



Van majomparadem, ztrackerem, microbit, bigtorrent, ncore stb zárt torrent oldalam.


Csak online azért szoktam nézni mert ki mentettem a gépről mindent és le akarok minden meghajtót formázni és win10 is újba akarom tenni, és ott vannak kamerás filmek.


Videó: [link]

2019. máj. 17. 22:36
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

"Akkor mit javasoltok, ne használjak online filmes és nyitott torrent oldalakat inkább?"

Nem, ilyet nem mondtunk.

Csak ésszel kéne mindezeket használni.


Például a mellékelt videón látható, hogy ezernyi böngészőbővítményt (popup blokkolót, bányászszkript-blokkolót) használsz - teljesen feleslegesen. Egy kell: uBlock Origin - és ezt rendesen be kell tanítani. De ezt már többször elmondtuk neked - például itt is:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__..

csak Te nem hallgatsz ránk.


Már azt is javasoltuk, hogy ha ilyen gyanús oldalakon böngészel és félted a géped, használj virtuális gépbe telepített Linuxot - például itt is:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__..

de erre se hallgattál.


Hát vess magadra.

2019. máj. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Amit láttál a videón fehér ség ugrált be, vagy a torrent eval-on meg nyílt egy másik ablak.


Így kaphatok vírust?


Lehetett látni normálisan kattintottam.

2019. máj. 17. 23:08
 14/20 anonim ***** válasza:

Igen, már a hozzászólásod is tele van vírussal.

Hiába a száz féle popup-blokkoló, a tizenöt féle vírusirtó, ezek jönnek és jönnek mint a migránsok/nácik, elözönlenek mindent. Bejutnak a hűtődbe, felzabálnak mindent, megisszák a sörödet/borodat/pálinkádat/üdítődet.

Befekszenek az ágyadba, kopulálnak a barátnőddel/barátnőddel/feleségeddel/férjeddel/kutyáddal/macskáddal/plüssmaciddal. Már a spájzban is Ők vannak.

Huncutok ezek a vírusok, na. ;)

2019. máj. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

ncore, majomparade stb zárt torrent oldalt használjak inkább?


Onnan sose kaptam vírust.

2019. máj. 17. 23:43
 16/20 anonim ***** válasza:

#15: Onnan is kaphatsz.

A kulcs: ÉSSZEL kellene ezeket az oldalakat - akár nyílt, akár zárt - használni.

2019. máj. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Én ésszel használom.

Mindig a filmre kattintok rá.

2019. máj. 18. 00:00
 18/20 anonim ***** válasza:
Volt próbaverziós malwarebytesem, nekem is ezt csinálta,fél óráig volt fent.Openloadról, TPB-ről még nem kaptam vírust.
2019. máj. 18. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Akkor jobban járok letörlőm a Malwarebytes?
2019. máj. 18. 17:29
 20/20 anonim ***** válasza:
Én letöröltem,úgyis csak 30 napos próbaverzió volt, ublock origin+a defender elég,néha az eset online scanner.
2019. máj. 19. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!