Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Biztonság

A kérdés
Kecske Borjú nevű felhasználó kérdése:

A Bithumen telepít vírusokat a gépre?

máj. 19. 20:17  Privát üzenet  

A válaszok

A bithumen egy fájmegosztó oldal. Az nem telepít semmilyen vírust.

A vírust, vagy bármit azt TE tepeíted amikor eszetlenül töltögeted le a "legújabb" játékokat meg a "fészbúkfeltörő" programokat....

Kérdésed értelmetlen.

NEM.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont máj. 19. 20:33 Privát üzenet
Nem, ne izgulj a bithumen soha nem megy el hozzád telepitgetni.

A válasz 40%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 56%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont máj. 19. 22:07 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szi@sztok! Egy filmet akarok lejátszani, de egyszer csak a film szövege elment csak a hangeffektek voltak. És ez az összes többi filmnél egyszer csak így lett. Pedig VLC-t...
Honnan tudhatom, ha vírusos a laptop, és hogy állíthatom, törölhetem le a vírusokat?
Hogyan tudom leszedni a vírusokat?
Nemrég vettem egy táblagépet és most összeszedtem vele valami durva vírusokat és ezeket hogyan lehetne eltávolítani? Már mindent próbáltam de nem sikerült, esetleg van olyan bolt...
Ha rányomok a telefonomon arra a funkcióra hogy visszaállítás a gyári alaphelyzetbe akkor mindent letöröl még a vírusokat is? És ha utána beviszema tmobilba ők újratelepítik nekem? .
Olyan problémám van hogy a vírusírtó megtalálja a vírusokat de azokat nem lehet/nem tudja letörölni. Erre van valami megoldás?

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések a Biztonság rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!