Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Vírust kapott az Androidos...

Vírust kapott az Androidos telefonom. Ha gyári visszaállítást készítek rajta az törli?

Figyelt kérdés
Ha Facebook-ra és az e-mail kliens is be van állítva és ugyanezeket használom (Facebook, e-mail postafiók) használom a céges iPhone-omon, akkor az is megfertőződhetett? Hogy tudom ellenőrizni az iPhone-t, hogy nem vírusos?

2019. jún. 16. 11:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A kettő teljesen más rendszer, szóval nem hiszem. Miből nyilvánvaló számodra az, hogy vírust kapott? Kéretlen hirdetések jelennek meg vagy mi történik?
2019. jún. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kéretlen hirdetések jelennek meg, melegszik a telefon és belassult, jobban merül az akkumulátor.
2019. jún. 17. 06:00
 3/7 A kérdező kommentje:
Néha az óra is késik 3-4 órát.
2019. jún. 17. 06:01
 4/7 anonim ***** válasza:

Adataidat, képeidet, mindent ments le, kontaktlistát is, szinkronizáld felhőbe majd onnan visszatölti és gyári visszaállítást érdemes lehet megpróbálni.

iPhone szerintem nem fertőződhetett. Annál nincs ilyen fura jelenség nem?

2019. jún. 17. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem letiltotta androides telefonon a Gmail-es postafiókot, illetve a Googlet. Aztán SMS-t kaptam, hogy hívjam a számot. Hivtam, az ötjegyű szám beírása után visszakaptam a fiókomat és a mobilon a Googlet. Vagyis létezik, van ilyen. De a banki direkt miatt (és amiatt, hogy nem működött az érintős kártya) bementem és újat kértem. Vagyis megpróbáltak pénzt lopni,csak azt nálam hiába kerestek.
2019. jún. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Várj!!4!44 Nehogy gyárira állítsd vissza. Nekem is ez volt, egy egyszerű vírusirtó van rá. Úgy hívják, hogy Anti Adware, google playen sajnos már nem elérhető, de apkpure.com -ról le tudod tölteni. Nekem segített. Ha pedig túlmelegszik, tartsd a szobai ventilátor elé pár percre ;D
2019. jún. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
5. vagyok. Ma újra bepróbálkozott! Kétszer is hívott, de a védelem nem engedte. Ukrán crakelő volt.
2019. jún. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!