Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Amikor be akarok lépni a...

Amikor be akarok lépni a facebook fiókomba azt írja hogy erősítsem meg a személyazonosságomat. Ezt miért adhatja ki? Megcsináltam és nem történt semmi.

Figyelt kérdés
Facebook

2019. jún. 22. 08:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szintet lépett a kémkedés.
2019. jún. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gondolom te is egy iPhone tulajdonos vagy, hétfő óta rengeteget tiltottak mert egy tiltott "snooping" app -ot használtak, és akik kérték azokat tegnap délután óta szép lassan elkezdték újra engedélyezni, de korlátozások mellett, pl. nem tudnak bármit megosztani.
2019. jún. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem iphone-om van de nekem már ŕeg óta ezt írja.
2019. jún. 22. 09:03
 4/5 anonim ***** válasza:

Vagy email cím megerősítés kéne,

Vagy pedig telefonszámot adni hozzá.

Nekem is kért ilyet, de azért mert emailemet feltörtèk, napi 4-5 email jött, hogy itt meg itt ekkor , próbáltak belépni,

Aztán egy spanyol vagy olasz nyelvű oldal bejegyzései voltak nekem sorra osztva, még a Facebook nyelve is olaszra vagy apanyolra volt állítva xd

Na ekkor adtam a b@$zó jelszó helyett egy még MEGAGIGAB@$ZÓBBAT :D

Utána belépésnèl kérte hogy igazoljam magam. :)


VR osoknak volt happyhour ban erről a Facebook szarrol pár mondat, keresd meg ha gondolod :)

2019. jún. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csinálsz új fiókot, innen már nincs visszaút.
2019. jún. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!