Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Mi lehet a baj?

Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Mobilról nyitottam meg a rateyourmusic nevezetű oldalt, ami letiltotta az IP-címemet, először látogattam meg az oldalt, és már ezt adta ki.

Megnevezett néhány lehetséges okot:

- véletlenül

- túl sokat nyitottam meg

ez nem lehet, mert életemben először látogattam meg azt az oldalt.

- olyan szkriptet használsz, amivel automatikusan töltesz le oldalakat erről az oldalról

én nem tudok róla, hogy bármi ilyet csinálnék

- bugos bővítményem van, amivel tartalmat töltök le.

ilyenem sincs.

-hola vpn

az sincs.

- olyan vpn-t használsz amiről valaki megsértette a szabályokat

nem vpn-ről voltam fent.

- van valami kártevő a gépeden, ami jeleket küld az oldalnak

futtattam Malwarebytest, esetet, Kasperskyt, egyik se talált semmit, és amúgy se töltöttem le semmi olyasmit, nem kattintottam rá 20 perc alatti fogyást meg miegymást ígérő reklámokra.

Próbáltam vpn-el, azt is letiltotta.

Nem tudom mit tegyek, nem azt az oldalt akarom annyira megszállottan meglátogatni, hanem ha vam valami baj, azt kiküszöbölni.



2019. júl. 20. 20:13
 1/4 A kérdező kommentje:
Igazából csak azért írtam ki a kérdést, mert vpn-ről se működött, ha véletlen volt, akkor működnie kéne, és ez aggaszt.
2019. júl. 20. 20:18
 2/4 Mr. V. ***** válasza:

Tor Browser-rel próbáld meg! Elképzelhető, hogy azt is tiltja, akkor kérsz új IP-t és próbálod megint.

Firefox alapú böngésző, mely a Tor hálózatát használja, azaz pl. német, lengyel, orosz, stb. ország átjáróján keresztül (ottani IP-ken keresztül) éred el az oldalt.

Ha így sem sikerül, akkor az oldal hibás.

2019. júl. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sajnos azzal sem ment.
2019. júl. 27. 12:03
 4/4 A kérdező kommentje:
Sikerült, legmagasabb biztonsági beállításon.
2019. júl. 27. 13:49

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!