Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb laptop márka?

Melyik a legjobb laptop márka?

Figyelt kérdés

2019. júl. 24. 13:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

adott célhoz mérten van "legjobb"


pl más az üzleti és más a gamer széria

plusz ha jó akksi időt akarsz akkor megint változnak a feltételek még 1 márkán belül is


ez olyan mintha azt kérdeznéd, hogy melyik a legjobb szerszám a világon

2019. júl. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Erre nyilvánvalóan nem lehet válaszolni.
2019. júl. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Értelmetlen a kérdés. Melyik a legjobb autómárka? Nincs ilyen! Adott feladathoz vagy adott árban, megbízhatóságban lehet legjobbat mondani, de általánosságban nem.
2019. júl. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Apple 😂

De viccet félre téve, talán Dell ami viszonylag jobbnak mondható a többi azonos kategóriájúból.

Annyi hogy picit drágább mint pl. egy Lenovo (ami mostanában a leg alja minőségre).

2019. júl. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Általános használatra kellene (internetezés, filmnézés). Olcsóbb, középkategóriás gépet szeretnék venni. Lehetőleg jó aksival.
2019. júl. 24. 13:26
 6/10 anonim ***** válasza:

Mindegyik jó laptop amit 1 millió Ft fölötti áron árulnak.

Ha arannyal és gyémántokkal van borítva a háza az csak pozitívum.

2019. júl. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
59%

#5

A legjobb középkategóriás laptop a használt üzleti vagy ipari. Egy Lenovo T520 például, ha kíméled, a sírig nem romlik el. A konzumer laptopok, amik középkategóriás áron mennek, általában csak szebbek, de nem jobbak és 2-3 év után hullanak, mint a legyek.

2019. júl. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
64%

Dell, Asus, HP, Fujitsu. A Lenovo valóban a legalja kínai ipari hulladék.

2017-es 190 ezer forintos Lenovo laptopom 1,5 év után alaplap hibás lett. 1 hópapig volt szervizbe (a support katasztrófa) ahol megállapították hogy a túlmelegedés miatt ment tönkre :"D

Értsd: buktam a garanciát.

2019. júl. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A túl melegedés a Lenovo -nál már alap hiba.

Ha szét szeded, hogy takarítsd, újra pasztázd, bukod a garanciát.

Ha nem és hagyod elkoszolódni, túl melegedni, bukod a garanciát.

Én az előbbit választottam, fél év után kitakarítottam, újra pasztáztam, majd ismételtem még 8 alkalommal, végül bő 4 év után lecseréltem.

2019. júl. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
57%

#9 az még rendben is lett volna, ha tényleg túlmelegedés okozta volna a problémát.

Maradjunk annyiba, hogy a legnagyobb "leterhelés" az az volt ha filmet néztem rajta. Pedig volt benne egy 2GB-os dedikált Nvidia kártya is, szóval ha nagyon akartam volna pár játékot elvitt volna. De soha semmi játék nem volt, arra ott van az asztali pc.

És még csak ágyban sem volt használva, ellenben húgommal akinek az 5 éves Dell laptopja 4,9 évet ágyban, a plüss takarón volt használva :D

Itt valami kamu duma volt csak ez a túlmelegedés. A garanciális szerviz support meg a katasztrófa a Lenovonál, telefonon szinte alig lehet elérni őket, emailre is 2 nap után válaszoltak. Lehet azóta ez már változott, de tavaly még ez volt.

Természetesen 1 hónap után felajánlották hogy 52 ezerért kicserélik benne az alaplapot..

Nálam a Lenovo egy életre elásta magát, soha többet még egy 10 centis kábel darabot sem vennék tőlük. Lehet csak én voltam ilyen szerencsétlen, de már bánom hogy hagytam magam rábeszélni egy kínai gyártmányú laptopra.

2019. júl. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!