Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen laptopot/notebook-ot...

Milyen laptopot/notebook-ot ajánlanátok, ha az alábbi dolgokra használnám? Bőv. Lent.

Figyelt kérdés

Nem nagyon értek az ilyen dolgokhoz, ezért kérlek, segítsetek nekem. Kb. 120ezer forintig kellene laptop vagy notebook (nem tudom, melyik a jobb). Otthoni (ill. nem otthoni) netezére kellene leginkább. Ezenkívül az a fontos, hogy jól lehessen rajta zenét hallgatni, meg videókat nézni. Hát kb ennyi lenne az elvárás.


Azt nem tudom, hogy a memóriával mi a helyzet, hogy az a laptoppól függ-e, de nagyra lenne szükségem... Illetve azt se tudom, hogy lehet-e csatlakoztatni hozzá hangfalakat...


Tudom, nem vagyok egy nagy számítógép-zseni, ne nézzetek hülyének. :)


2010. júl. 11. 18:10
 1/2 A kérdező kommentje:

Vagy mit gondoltok ezekről a Dell laptopokról?


[link]


[link]


[link]

2010. júl. 11. 18:23
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha a netezésbe beletartozik az iwiw, myvip, facebook és istentudja milyen FLASH játék, akkor brutálabb gépre van szükséged, mint a mai legkeményebb PC játék. Hogy miért? mert az adobe flash ráterpeszkedik a processzorra, semmilyen hardveres gyorsítás, és az egész géped érezhetően belassul a nagy terheléstől.


Mindhárom delles géped NETBOOK, tehát nagyon pici a 10 colos képernyő a napi rendszeres internethez, többnyire utazók szokták venni. Mind a háromnak ugyanaz a Proci ram videó hdd paramétere. Különösen ezek a mérvadóak egy laptop vásárlásakor.


A nagy laptop 15 colos képernyőtől kezdődik...


Mellesleg miért Budapest legdrágább helyén kell megvenned?

2010. júl. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!