Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » ETS2 Multiplayer saját host...

ETS2 Multiplayer saját host server lehetséges?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Szeretnénk csak hárman multizni egy szerveren.

Nekem vannak letöltött modjaim + promods.

Kérdésem hogy lehetséges saját szervert hostolnom és a 2haverom arra rátudjon csatlakozni vagy erre semmi esély?

Bocsi a hülye kérdésért de szeretnék ezzel tisztába lenni.

Köszi szépen előre is!



2019. júl. 25. 17:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Bármilyen játékszervert tudsz hostolni ha van hozzá megfelelő platformod.

Maradjunk annyiban hogy játékonként változó, de nem egy egyszerű dologról van szó.

Először is olyan szervert kell csinálnod, ami dedikált ergo a ETS2 szerver listáin akkreditáltként megjelenhet (bárki számára elérhető). Ehhez meg kell felelni a játékgyártó cég követelményeinek. Gondolom nem lan-ba akartok játszani hanem neten keresztül, szóval ez az egy opció lehetséges csak.

Ha még soha nem csináltál ilyet, akkor esélyed sincs ezt megvalósítani.

2019. júl. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Értem köszi szépen az infót.Igen neten akarunk és nem LAN ba.

Sajna nem csináltam ilyet,kicsit bonyolult számomra ezaz egész ezek szerint,de egy normális választ kaptam a kérdésemre,ezt köszönöm szépen neked!

2019. júl. 25. 18:21
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem azt mondtam hogy nem tudnád megcsinálni, de ezt így neten keresztül nem lehet elmagyarázni. (plusz én nem is ismerem az ETS2 szerver kliensét)

Anno amit én csináltam az CSGO meg Rust szerver volt. a Rust szervernél pl. esélyem se lett volna ha nincs aki eljön hozzám és egy majdnem tejes hétvégi napon keresztül segít mindent beállítani. Mod-olt szerver volt és egy csomó plugint nem is ismertem hogyan kell konfigurálni.

2019. júl. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem azt mondtam hogy nem tudnád megcsinálni, de ezt így neten keresztül nem lehet elmagyarázni. (plusz én nem is ismerem az ETS2 szerver kliensét)


Anno amit én csináltam az CSGO meg Rust szerver volt. a Rust szervernél pl. esélyem se lett volna ha nincs aki eljön hozzám és egy majdnem tejes hétvégi napon keresztül segít mindent beállítani. Mod-olt szerver volt és egy csomó plugint nem is ismertem hogyan kell konfigurálni.


Aha,akkor viszont időigényes is bőven,ami nem sok van,és valószínűleg türelmem se lenne az egészhez. :D

Annyira nem életbe vágó egyébként,csak érdekelt hogy van e egyszerű megoldás az egészre.

Köszi szépen!

2019. júl. 27. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!