Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Lehetséges -e VALÓDI munkát...

Lehetséges -e VALÓDI munkát vállalni számítógéppel, otthonról? Konkrét példákra lennék kíváncsi, én csak a youtube-ról tudok, és a reklámokra kattintós fityingeket fizetősökről (akkor fizet, ha mázlid van ugye).

Figyelt kérdés

2019. júl. 26. 12:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

én például hobbi szinten foglalkozom játékfejlesztéssel (programozó vagyok) és haladok a hobbi projektekkel és mellette van egy fizetős projektem és néha ismerősök által találok 1-1 projektet, de egyenlőre csak 1-et tolok a sajátok mellett, többre nincs kapacitás


16 éves ismerősöm hobbiból webfejlesztést tanult (főleg design) és náluk jó pár embernek ő csinálta a weboldalt kisebb cégekhez (igaz ő jóval kevesebbet kapott érte, mint én aki már évek óta a szakmában dolgozom és főállásban is ezzel foglalkozom)

2019. júl. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Vannak szabadúszókat kereső oldalak - mint például:

* [link]

* [link]

ahol lehet találni online munkát - legyen az fejlesztés, üzemeltetés, grafikai munka, fordítás, adatelemzés, multimédiás munka, stb...

2019. júl. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, csak ahhoz érteni is kell valamihez.

A reklámokra kattintgatás nem munka, hanem bohóckodás.


Programozóként, fordítóként pl remekül lehet otthonról dolgozni. Mi is ezt csináljuk párommal, meg öcsém is otthonról programoz külföldi cégnek dollárért.

2019. júl. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
#3 még csak nem is bohóckodás, mert még csak nem is vicces. :)
2019. júl. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkor így hasznosítható lenne egy ecdl vizsga is akár? Office -t, pascal-t ott (is) megtanítják.
2019. júl. 27. 12:14
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az ECDL sajnos nem sok mindenre jó. A Pascal-t meg szinte sehol nem használják és amúgy is, az az alapozó szint, ami az ECDL-en van, nagyon kevés ahhoz, hogy munkát vállalj vele.
2019. júl. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
az ECDL egy számítástechnikai alapismereti vizsga. azt igazolja, hogy alap szinten tudsz használni alap programokat. ez a tudásanyag lényegében minden számítógépen végzett munka esetén alap elvárásnak számítanak, de a bizonyítványt senki nem kéri. maga a papír semmi többletet nem jelent, csak azt várják el, hogy a tudásod meglegyen - a tudást pedig tanfolyam nélkül is meg lehet szerezni.
2019. aug. 5. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!