Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem enged a Firefox...

Miért nem enged a Firefox ikont készíteni? Idáig simán kihúztam az asztalra a linket, most nem engedi. Mivel nem értek a számítógéphez, nekem így volt egyszerű.

Figyelt kérdés
2019. júl. 29. 13:58
 1/7 CspCsj ***** válasza:
100%

Biztos változtattak, most így működik:

[link]

2019. júl. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2019. júl. 30. 06:44
 3/7 A kérdező kommentje:
Megpróbáltam,de az URL mellett megjelenik egy körben egy "I" betű,és az nem enged ikont kirakni.
2019. aug. 8. 11:54
 4/7 CspCsj ***** válasza:
Gyorsan két gépen is kipróbáltam, kétféle Windows-szal, kétféle Firefox verzióval és mindegyiknél sikerült a leírás szerint létrehozni ikont az Asztalon.
2019. aug. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkor nem értem,Win.7-em van.Eddig jó volt,kb.egy hete nem.
2019. aug. 8. 16:30
 6/7 A kérdező kommentje:
Lehet,hogy újra kell telepíteni a Firefoxot?Mivel kezdő vagyok,nem tudom milyen kétféle Firefox van?
2019. aug. 18. 07:11
 7/7 CspCsj ***** válasza:

Egyrészt fejlesztenek 32 és 64 bites rendszerekre 32/64 bites változatokat, amiknek nagyjából kéthavonta jelenik meg új verziója. (Chrome-ból is)

Jelenleg 68-as a legújabb, de pl. XP rendszeren 52-nél álltak meg.

Nézd meg a te verziódat: [link]


Megpróbálhatsz új profilt létrehozni, hátha a régi megsérült.

Ezt úgy szoktam, hogy bezárom a Firefox-ot > Start menü > egyből beírom: %appdata% (és Enter billentyű, vagy fent a találatoknál ráklikkelsz) > a megjelenő ablakban a "Mozilla" mappát átnevezem mondjuk "Mozilla_RÉGI"-re > indítsd a Firefox-ot.

(teljesen üres lesz, a könyvjelzők, előzmények, jelszavak, kiegészítők a régi mappában maradtak)

A Firefox visszaállításhoz a fenti módon nevezd vissza a Mozilla mappát.


Ha az új profillal sem működik, akkor a rendszerbeállításokkal (jogosultságokkal?) lehet gond.


Persze más módszerek is vannak, de a fenti szerintem a legegyszerűbb:

[link]

2019. aug. 18. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!