Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » PCX mi a probléma a fizetéssel...

PCX mi a probléma a fizetéssel és online tranzakcióval?

Figyelt kérdés

Az lenne a gondom, hogy rendelni szerettem volna egy nagyon drága középkategóriás gaming pc-ét és fizetéskor az online bankkártyás fizetési lehetőséget választottam... miután megadtam a kártya P O N T O S adatait, a töltőképernyő után egy hibaüzenet fogadott, amely valahogy így néz ki:


A feldolgozás sikertelen

A tranzakció feldolgozása sikertelen. Kérjük, válasszon más fizetési módot, vagy próbálja meg újra.


Nos... viszont a rendelésről kaptam egy megerősítő emailt amelyben "sok örömet" kívánnak a termékekhez...


Ezután csakhogy biztosan ne legyen tévedés lekérdeztem a számlám egyenlegét és a tranzakcióhoz szükséges összeg még rajta volt... so what the actual flyinn' fak?!


Ezekután voltam olyan tökös (és kitartó összepakolni ugyanazt a gépösszerakó fícsörükben... AGENN!!) aztán megrendeltem a dolgot utánvétre... igen ám csak megint az online tranzakciós felületre keveredtem, ahol az arcomba tolták a bankkártyás fizetést... (WTF?! UTÁNVÉT, AKKOR MIÉRT???) amely ismét sikertelen volt. Szóval valaki, akinek van tapasztalata hasonlóval (esetleg pontosan ugyanezzel /slash/ a pcx-nél melózol) akkor az hogyan oldotta meg, vaaaagy... végülis... mi lett a végeredmény? A válaszokat előre is köszönöm. Legyen szebb napotok, ne olyan rémes és zavaros, mint amilyen most az enyém.



2019. júl. 29. 17:13
 1/2 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem, hogy a második -elméletileg- sikertelen próbálkozásról is kaptam egy megerősítő e-mailt, amelyben az örömkívánás előtt azt írták néhány napon belül átvehetem... szóval most olyasmire tudok asszociálni, hogy két, azaz KETTŐ csomagot fogok utánvétre kapni úgyhogy idunno what the heck just happend !O.o!
2019. júl. 29. 17:19
 2/2 A kérdező kommentje:

Rendelésedet néhány napon belül átveheted, a várható átvételről e-mailben értesítünk.

Köszönjük a megrendelést, a megvásárolt termékekhez sok örömet kívánunk!


Ez a szöveg áll mindkét megerősítő e-mail végén. Kérem valaki magyarázza el! Jó lenne ha egy pcx-es dolgozó teljesen véletlenül idetévedne és megnyugtatna >:'(

2019. júl. 29. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!