Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Programozók, gamerek, milyen...

Programozók, gamerek, milyen asztalnak és széknek örülnétek?

Figyelt kérdés

A férjemnek keresek olyan asztalt és széket, amit imádni fog. Programozó (az a beleszületett és szenvedélyes fajta, aki olvasástanulással párhuzamosan már kódokat írt) és napi kb. 3 órát játszik is, azt is imádja. Én meg őt. Meg akarom lepni egy jó kis felszereléssel, asztallal és székkel.


Minden tippet, linket, ötletet köszönök!


(Értékhatár nincs. Sokat szánok rá.)



2019. aug. 3. 11:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ezek közül bármelyik nagyon jó, de ha a vidám színekért annyira nem rajong akkor egy jobb irodai szék is ugyanolyan jó(kb ennyi a különbség közöttük, árban és minőségben is).

[link]


Asztallal kapcsolatban tudni kéne mennyi hely van, hány és mekkora monitort használ, kell-e billentyűzettartó(ma már nem jellemző, de én személy szerint meg vagyok zavarodva ha magasabban kell tartanom a kezem hosszú távon). Pl itt tudsz nézelődni

[link]

2019. aug. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
20nm -es szoba lesz, még üres teljesen, most költözünk. Az asztalához igazítom majd a többi bútort, így hely van bőven. 2 monitora van és használ billentyűzetet is, és igen, ő sem szereti, ha nincs megfelelő magasságban, ezt említette korábban. Lehet, hogy meglepetés helyett inkább megbeszélem majd vele, de a tippeket továbbra is köszönöm! :)
2019. aug. 3. 12:12
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

A székkel nyugodtan meglepheted, én inkább egy felső kategóriás irodai széket javaslok valami "gamer" helyett.

Az asztallal viszont én úgy vagyok, hogy saját magam építettem meg úgy, ahogy szerettem volna: fiókok, billentyűzettartó, LED világítás, emelt állvány a monitoroknak, sok polc, USB csatlakozók és konnektorok beépítve, stb... Ha egy igazán "különleges" és egyedi ajándékra gondolsz, akkor tervezzétek és építsétek meg együtt, vagy építtessétek meg valakivel attól függően, hogy mennyire vagytok "műszaki típusok".

2019. aug. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!