Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mikor jelenik meg a csábításbó...

Mikor jelenik meg a csábításból jeles játék campusi epizódjában a 10. rész?

Figyelt kérdés
Sziasztok keresgéltem interneten, hogy mikorra érkeznek ki az új részek, de nem találtam semmit. Ha esetleg valakinek van erről információja kérem írja le.A válaszokat előre is köszönöm.(Ha esetleg valaki tudja a 11.,12. stb. rész megjelenését kérem azt is írja le. Köszi.)

2019. aug. 3. 17:00
 1/3 anonim válasza:
100%
Az új epizódok kb. Két havonta szoktak megjelenni, így számolj. Bár én még mindig a gimis részénél tartok a játéknak. Bár nem tudom, mikor jött ki a 9. Epizód, ezért is mondtam a két hónapos megoldást.
2019. aug. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm,sajnos én sem tudom mikor jött ki a 9.epizód, de innentől már tudom számolgatni.
2019. aug. 21. 15:15
 3/3 anonim válasza:
Kb Július 16-án. A francia szerverken már a 13. Epizódnál járnak (asszem), magyarra ugye most fordítják a többit.
2019. aug. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!