Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Már csak ez hiányozna és ujra...

Már csak ez hiányozna és ujra rakhatnám a gépem! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Kedves olvasó!

Azzal a hibával "drukkolt" elő a gépem, hogy úgymond "elfáradt" a képernyő.. És így egy monitorra csatlakoztattam rá... Igen ám.. De ujra akarom tenni a gépet.. Viszont az egész kép, csak akkor jön be, ha már az "üdvözöljük" szövegnél tart az egész OP rendszer betöltése... Tehát az elött se azt nem adja be, hogy milyen márka a laptop, se az OP rendszer töltését se semmit.. Csak onnantól látom a képet amikor bejön a Win7 üdvözöljük felirat...


És ezáltal ha a cdről/pedriveről ujra rakni nem tudom, mert semmit se látok csak nagy feketeséget... Ezelött egy lcd monitorja volt ugye a laptopnak.. HDMI kimenet sajnos nincs rajta, szóval tv vel se tudom összekapcsolni... Van e valami megoldás erre???



2019. aug. 3. 22:06
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
tuti behalt a tápod
2019. aug. 4. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%

BIOS-ban nézz körül, hogy a képjelet egyből küldje a külső monitorra (is)

Vagy az F1-12 gombok között keress egy monitorra emlékeztető ikont, és at FN+F? Gombot ha megnyomod -ELVILEG- megjelenik a kép a monitoron.

2019. aug. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Gábor_79 ***** válasza:
73%
Az Fn + F5-tel aktiváltad eredetileg a képernyőmegosztást? Vagy win +P-vel? Mert az első módon jó lenne.
2019. aug. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az Fn+F5 nekem a fényerő fel.. Amire te gondolsz ahol nekem a monitor jelzés van az Fn+F7 ami nem működik és nem tudom miért, pedig úgy bejönne mert tesóm gépén is bejön
2019. aug. 5. 00:27
 5/7 Gábor_79 ***** válasza:
59%

Ja. Igazából típusonként eltérhet a kiosztása, nem akartam bonyolítani, hogy felsorolom. Rá van rajzolva.

Jártam így valami hasonlóan. Amíg gyári, előtelepített állapotban volt a gép működött az említett bill kombináció, újratelepítés után már meg nem.

2019. aug. 5. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Értem.. Mindenesetre azért köszönöm!
2019. aug. 6. 00:49
 7/7 anonim válasza:
Ne bootolással telepítsd. Ha CD-ől van akkor csak indítsd el a CD-t úgy mint egy filmet és be jön a telepítő, ha pendrive akkor azon kell lennie egy telepítőfájlnak.. Mikor nem tudtam hogyan kell bootolni mindig így csináltam, bár elég régi a kérdésed, de remélem tudtam segíteni
2019. aug. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!