Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerintetek mi történhetett a...

Szerintetek mi történhetett a telefonjainkkal ( a férjemé, meg az enyém ), mert 2 napja amit írok, vagy ő ír a messengeren, az a másikunknál is megjelenik?

Figyelt kérdés
Visszaigazolnak olyanok, akiket én be sem jelöltem, csak a férjem az ő telefonján, ugyanazt kapjuk mindenkitől mindketten, amit ő kitöröl, az nálam is kitörlődik. Eddig semmi gond nem volt, 2 napja, mintha egy fiókot használnánk! 70 év körüliek vagyunk, nem értünk hozzá, de ez - szerintem- nem normális. Mi a teendő, segítsen valaki hozzáértő, kérem?
2019. aug. 5. 18:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Facebook töröl, élni élet. :)
2019. aug. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem törölhetem, mert a Messemgerhez kell, csak így tudok a külföldön élő gyerekeimmel ingyen beszélni
2019. aug. 5. 20:28
 3/3 Pekka ***** válasza:
100%

Csak tippelek: ugyanabba a Facebook profilba vagytok belépve mindketten.

Lépjetek ki és mindenki lépjen be a sajátjába. Ha ez sem segít, akkor töröljétek a telefonról a fészbukot, majd telepítsétek újra.

ha ez sem segít, akkor fiók törlés és új fiókot kell létrehozni. Egyenlőre több ötletem nincs.

2019. aug. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!