Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudok atmasolni fotokat...

Hogyan tudok atmasolni fotokat a geprol? Ugy szeretnem, hogy miutan atmasolom az asztali dvd lejatszon (nem dvx-es) is megnezhessem? Ashampoo programom van. Ezzel lehetseges? Koszonom a segitseget!

Figyelt kérdés
Eddig a geppel masoltam,de nem tudom megnezni a dvd lejatszon.(Dvd RW Drive)
2010. júl. 12. 22:30
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
DivX
2010. júl. 12. 22:38
 2/11 A kérdező kommentje:

Cd-e vagy dvd-re irjam ki a fotokat?

(Kezdo vagyok)

2010. júl. 12. 22:45
 3/11 A kérdező kommentje:
DVD Flick programom is van.Esetleg ezt is at kell konventalnom mint a filmeket?
2010. júl. 12. 23:00
 4/11 Skynet ***** válasza:

Szia!

Mivel írtad, hogy nem DivX-es, ezért gondolom, nem mai darab!

Tehát több megoldás létezik...

A régebbi lejátszók nem szeretik a több sávosan megírt lemezeket, s az újraírhatókkal sincsenek kibékülve, meg azt sem mindig szeretik, ha a lemez nincs lezárva!


Próbáld meg, hogy sima mezei CD-re írod ki a jpg/jpeg képeket, úgy, hogy a lemezt le is zárja a program, belehet pipálni az ashampoo-ban is!

Ha mégsem működne így sem, akkor írd le a lejátszó típusát!


Üdv

2010. júl. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ácsi!

Egyáltalán tud kezelni jpg filokat az asztali lejátszód?


Ha nem akkor meg kell szerkeszteni egy progival mint pl a: Photo Story 3(vagy akárhányas) for Windows, aztán videó konvertálóval dvd formátumba kell írnod.

Így a képeket videóként tudod nézni mint egy diavetítés

2010. júl. 13. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Amúgy ha nem tud jpg lejátszani és ilyen dolgokat szeretnél akkor jobb ha veszel új asztalit, mert már 6-7ezerért kapsz és akkor legalább divx-et is lejátszik.
2010. júl. 13. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nagyon szepen koszonom,hogy segitettel!!Sikerult!!!Ashampoo-val irtam ki es lezartam a cd-t.

Koszi:)

2010. júl. 13. 01:31
 8/11 A kérdező kommentje:
Idokozben sikerult!!Koszonom mindenki segitseget:)
2010. júl. 13. 01:36
 9/11 A kérdező kommentje:

A CD-re iras tokeletes!Probalkoztam DVD-re is kiirni,hogy tobb kep ferjen ra,de arra nem sikerult.A masodik probalkozasnal kiadta a lemezt is hamarabb.Tobb hibat felsorolt,hogy mi lehet a gond,de en azon nem tudok eligazodni.A dvd-t miert nem tudja ugyanugy megirni?

(4.4 GB,120 perc,1-16x speed,dvd-r,Philips)

2010. júl. 13. 04:47
 10/11 A kérdező kommentje:
Kb 4 GB meretu fotot akartam kiirni dvd-re.
2010. júl. 13. 05:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!