Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Egyéb kérdések

A kérdés
riki11 nevű felhasználó kérdése:

Windows 8.1en miért nincs gsync?

Windows 8.1en miért nem jelzi az nvidia vezérlő pult a gsync-et? win10en meg igen! Melyik a stabilabb? win 10 vagy win 8.1?

aug. 14. 08:51  Privát üzenet  

A válaszok

Ez is egy dolog a sok közül, amivel Win 10-re akarják terelni az embereket.

Mindkét rendszer nagyon stabil, de a Win 10-nél elég sok mindent be kell állítani (Registryben pl.), hogy igazán használható legyen.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont aug. 14. 11:31 Privát üzenet
Alex Fly nevű felhasználó válasza:

Gondolom azért, amiért nincs DOS, Win95, NT, XP, stb. alatt sem. Nem portolták vissza a régi rendszerekre...

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont aug. 14. 16:28 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

akkor végül is nem lenne képszakadásom ha 8.1et használnák gsyncel?

# 3/3Időpont aug. 14. 17:59 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Megéri 12 év Windows-os felhasználóként áttérni Linxura, vagy nincs értelme?
Windwos 10 Home laptop kijelző max. Fényerejének megtartása akkor is ha nincs töltőre dugva a gép?
Miért nincs hang a Tv-n? HDMI kábellel van összekötve a laptoppal. Amióta frissítettem az új windows 10-et azóta rossz
Mi történt a tegnapi windows 10 frissítés óta? Miért nincs hang a tv-n? Hdmi-vel van a laptoppal összekötve
Most vettem egy gépet, de nincs rajta windows 10 de vettem neten és kaptam hozzá email-ben egy kulcsot. Hogyan tudom aktiválni rajta a windows?
Windows 7 telepítése után nincs internet Linux operációs rendszereken?

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!