Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudom megnyítni a...

Hogyan tudom megnyítni a Google drive-ból letöltött képeket, és hogyan férhetek hozzá?

Figyelt kérdés
Letöltöttem pár képet de csak a böngészőben van meg, sem a galériában sem a fájlok között nincs.

2019. aug. 14. 11:36
 1/1 Mr. V. ***** válasza:
100%

Böngészőben menj a letöltések menüre, ahol teljes ablakban hozza ki a letöltött fájlokat, majd (mivel nem írtad milyen rendszer, milyen böngésző), böngészőtől függően van lehetőség jobb egérgombbal a megnyitásra, vagy a könyvtárban megmutatásra. Itt a könyvtárasat válaszd és kiderül, hogy hol is van.


Amúgy a legtöbb esetben Win rendszernél 8.0 után az Users könyvtárba, azon belül a böngésző saját könyvtárába szokott letölteni... ezt egyébként a böngészők beállítás lapján lehet állítani, hogy fixen hova mentsen, vagy minden letöltésnél rákérdezzen a helyre.

2019. aug. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!