Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért halványult el az Asztalo...

Miért halványult el az Asztalon a Letöltések parancsikonja, amikor rámentem?

Figyelt kérdés

Oké, sok pdf -et töltöttem le most, és lehet attól nem bírta megnyitni, de hogy elhalványul a parancsikon?


Ezt most mire véljem?


Előre is köszönöm.



2019. aug. 23. 01:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Amikor egy parancsikont "kivágsz", ctrl+x hogy áthelyezd másik mappába, akkor elhalványítja, ezzel jelezve, hogy "hahó, te most kivágtál engem, a vágólapon vagyok" és ne felejtsd el beilleszteni valahova.


ESC billentyűvel elvileg törölnie kellene ezt a műveletet.



Ezt tippelném, ezért halványult el.


Aztán lehet van más oka.

2019. aug. 23. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ment a zöld:) De egyébként nem akartam kivágni, de mondjuk lehet, hogy véletlenül rámentem, de nem hinném; csak jó sokszor rákattintottam, mert nem akarta megnyitni, ja de várjunk; a legutolsó kattintásom jobb gombbal történt, lehet, hogy akkor mégiscsak rányomtam? Hogy egyszer pl nem a megnyitásra, hanem a kivágásra? Vagy , amit pl mondjuk kétlek, hogy 1-2 balgombos kattintást a jobbgombos után érzékelt volna esetleg? (Mert, mintha a jobbgombos lett volna az utolsó klikk) ; na várjunk, ha miután kattintottam rá jobbklikkel akár többször, és nem reagált, akkor lehet, hogy utána mgé próbálkoztam a ballal, és azután még akkor lehet, hogy rámentem. De mindegy , az már nem működött, de rámentem a mappa helyének megnyitására, és létrehoztam neki egy új parancsikont, a régit meg kitöröltem, és akkor most már működik. :)
2019. aug. 23. 01:23
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

a parancsokat megjegyzi, és ha lefagy a gép és idegességedben "kattintgatsz", akkor azokat végre fogja hajtani, amint kap processzoridőt az a sok utasítás=kattintgatás.


Tehát amit írsz, hogy sorozatban kattingattál és véletlen bejött a jobb gomb menü, és utána megint jött egy balgomb kattintás akkor pont a kivágás menüpontra kattintottál, de te ezt nem láttad, mert a gép le volt fagyva és a monitoron nem szinkronban történtek a dolgok, hanem te a gépnek amit kiadtál, az csak később futott le, vagy meg sem jelent a monitoron, mint visszajelzés.


na ezt kicsit hosszan írtam le, sry

2019. aug. 23. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem baj,jó lesz, ment a zöld,köszönöm ezt is.
2019. aug. 23. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!