Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi a különbség? Melyiket...

Musclemore kérdése:

Mi a különbség? Melyiket választanárok? I5 7200U vs AMD ryzen 5 2500U?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kinéztem 2laptopot egy Dell és Hp-t

Hasonló kepessegei vannak mindkettő gépnek, már csak azt nem tudom processzor között mi a különbség.

Dell- AMD ryzen 5 2500U (2ghz)

Hp- i5 7200U (2.5ghz)

Mindkettő szimpatikus és megfelel az adatai alapján, csak így a Prociv nem vagyok tisztában melyik érdemesebb, ha 5evig szeretném hogy laptop legyen.

A hp 20000el drágább.



2019. aug. 26. 09:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A Ryzen 5 2500U mérföldekkel jobb választás. Dupla annyi mag és szál, jócskán kevesebb sebezhetőség, és ütőképesebb a benne lévő integrált grafikus processzor is.
2019. aug. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha csak az alap számokat nézzük, az AMD 4 magos, 8 szálon tud dolgozni, magonként 0.5 GHz -el, azaz 25% -al magasabb frekin mint az Intel a 2 mag 4 szálával.

Aztán Dell és HP közt is én Dell -t választanám, jobb a garancia lehetőségek, jobbak szerkezetileg.

Plusz még 20 -assal olcsóbb is, így egyértelműen Dell + AMD -t venném. :-)

2019. aug. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megerősítettetek!
2019. aug. 26. 11:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!