Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » VIII.24-én vettem okos telefon...

VIII.24-én vettem okos telefont szerződéssel a Vodafonnál, s bár aláírtuk, még aznap írtak, hogy nem vagyok azonosítható, sok adatom hiányzik az előző szolgáltatómnál is. (?! ) Hogyan és hány nap alatt állhatok el a szerződéstől indok nélkül?

Figyelt kérdés

#telefon #fizetek időre #visszaadom.
2019. aug. 26. 12:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a Vodától kérdezd, ügyfelenként, és szerződés függően változhat.
2019. aug. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
(De ahogy a szolgáltatókat ismerem, van egy tucat apró betűs rész, amivel nem fog neked megérni elállni, pl. gondolom használtad a készüléket, így az nem gyári csomagolásban van, tehát ha az előfizetéstől el is állsz, a készüléket lista áron kifizetett hetik. Ugyan így a kedvezményesen forgalmazott adat és hívások is a legdrágább áron ami csak elméletiben van lesz kiszámlázva, ami pár MB estén is 10 Ft / KByte áron több tízezerre jöhet ki.)
2019. aug. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ingyen sehogy.
2019. aug. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor viszont 48 óráig az internetet be se kapcsolták? Áprilisban vettem új készüléket, régi előfizető vagyok, ennek ellenére 2 napig nem volt net. Nyilván akkor volt az ellenőrzés.
2019. aug. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem használtam, sem a telefont, sem a netet, amikor ez az 'anonym' dolog a tudomásomra jutott, csupán a Google fiókom aktív, de azt is csak élővé tették nekem, használat nem történt. A legutolsó alkatrész is meg van, dobozban vannak.
2019. aug. 27. 09:19
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy mi volt bekapcsolva, mert nem használtam. A régi telefonomat használtam, nem tudták elindítani a számhordozást, így nem aktivizáltak semmit. Megállt az ügy a szerződéskötés után 1 órával. Amúgy azóta olvastam pár sort arról, hogy van a Vodánál 5 napom, hogy indok nélkül elálljak a szerződéstől. Vajon?!
2019. aug. 27. 09:24
 7/7 A kérdező kommentje:
6/6 ra! Mindenkinek! Igy is történt, 5 perc alatt kiléptettek és a befizetett összegeket is visszaadják! A Voda korrekt cég! Mindenkinek mindent köszönök!
2019. aug. 27. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!