Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem tudom a telefonomról...

Miért nem tudom a telefonomról másolni a laptopomra?

Figyelt kérdés
Tehát van egy mobil Huawei P9 Lite. Az utóbbi időben ha az usbre felrakom a telefonom, akkor nem jön be a lehetőség. Fájlkezelő vagy csak töltés. Simán csak el kezd tőlteni. A laptop pedig nem reagál rá semmit. Kipróbáltam másnál, ott minden normálisan működik. Mi van elállítva a laptpba hogx nem jön fel ez a menü. Eddig még elviselte valahogy, de most fontos lenne h jópár adatot átmásoljak a laptopra. Van valami ötletetetek? Próbáltam az összes usb-t, de mindenhol csak tölt.

2019. aug. 31. 18:04
 1/4 Mr. V. ***** válasza:

Túl sokszor lett hirtelen ki-be dugdosva, vagy legalább is így érzékelte a gép, mert pl. telefonként csatlakozott, majd átváltott SD-re és ezt mondjuk egymás után többször, így letiltotta.


A tárolt USB azonosítókat és a hozzájuk tartozó tiltást kell törölni.

[link]


Vagy kézzel regisztráció szerkesztővel:

HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Enum-on belül.

2019. aug. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Mr. V. ***** válasza:
... de ha 1 wifin van a 2 készülék, akkor a Total Commander LAN pluginnal a legegyszerűbb, mint windows megosztott meghajtó vagy könyvtár és a telefonról pakolod át... vagy az FTP, ahol a szerver lehet a telefon is és a géppel az SD-t vagy belső tárhelyet vagy adott könyvtárat éred el, szintén csak ha azonos wifin van.
2019. aug. 31. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
letöltöttem amit írtál. Töröltem ott amit lehet, de továbbra is semmi változás
2019. aug. 31. 20:16
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen egy wifin van. A telefonomra is le kell tölteni a TC-t? vagy pontosan hogyan tudom megosztani a mappákat?
2019. aug. 31. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!