Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért sebződöm a mafgia 2 ben?

Miért sebződöm a mafgia 2 ben?

Figyelt kérdés
Nem értem folyamatosan sebződöm a játékba a semmitől. Felnövelem az életerőm egy kólával de még akkor is elkezd lefelé menni az életem! EZ miért van? Van rá megoldás? AMúgy letöltöttem a játékot.

2019. aug. 31. 21:50
 1/3 anonim ***** válasza:
A kalóz verzió átka.
2019. aug. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jah, ezt csinálhatja a kalóz változat. Nincs véletlenül valami cheat kód hozzá, hogy örök életed legyen? Vagy ez akkor sem játszik szerepet, mert van közben valami sebződés effekt, és nem lehet nyugodtan játszani? Nem ismerem a játékot, csak egy tipp így látatlanban. Vagy letöltöd másik forrásból, vagy megveszed, vagy utána nézel neten, hogy másnál is tapasztalható -e a kalóz verziónál.
2019. aug. 31. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én vásárlós fajta vagyok, így nem támogatom a letöltést, de attól még nem ítélkezem.


Akkor viszont azt ajánlanám, hogy töltsd le másik forrásból, ne ezt a verziót.

Például ha letöltötted a FitGirl Repack-et, akkor szedd le helyette a Skidrow vagy a Codex verziót.


Mondjuk általában a Skidrow amivel nem lősz mellé. Azok a verziók mind jól vannak feltörve.


Dolgoztam néha egy-két módszeren (a denuvo-ban is segédkeztem bár inkább csak ötletelés szintjén), amit utána elküldtem pár crackernek. Általában a Skidrow verzió volt az, ami teljes mértékben megszüntette a hamisításvédelmeimet.

2019. szept. 2. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!