Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A Windows 10 1903 frissítése...

Szabó Éva Györgyi kérdése:

A Windows 10 1903 frissítése sikertelen május óta, azt írja, hogy a készülék jelenleg nem kompatibilis, hogy ezt a frissítést letöltse, volt valakinek ilyen problémája? Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

2019. szept. 3. 07:36
 1/7 anonim ***** válasza:
45%

Bonthatsz egy pezsgőt örömödben, megmenekültél az újabb orbitális szopórollertől.


Amúgy van jó pár lehetséges oka a dolognak, főleg Intel illesztőprogramok terén. Azokat frissítsd ha tudod, és lehet menni fog utána. Bár mint mondtam, ez a rosszabbik lehetőség.

2019. szept. 3. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! OK! Hagyom az egészet, talán jobb is így. Úgysem értek én annyira a sz.géphez, csak egy egyszerű felhasználója vagyok.
2019. szept. 3. 07:55
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez azt jelenti, hogy ha nem tudsz tovább frissíteni, akkor 2020 májusig van támogatott rendszered, utána nem kapsz biztonsági frissítéseket, illetve előbb-utóbb a szoftverek újabb verziói sem fognak működni a gépeden.
2019. szept. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Második válaszoló!

Köszi a válaszod!

Akkor lehetséges, hogy másik gépet kell vennem?

2019. szept. 3. 20:17
 5/7 anonim ***** válasza:
Még ráérsz ezzel, ha egyébként jól működik, később meg eldöntheted, hogy beruházol erre, esetleg használsz helyette pl. Linuxot, az sem rossz alternatíva.
2019. szept. 4. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Ez a Laptop még jól működik, így hagyom ameddig lehet.

2019. szept. 4. 07:27
 7/7 A kérdező kommentje:

Éppen készültem a Microsoft magyar oldalán, itt: [link] a hiba kijavítására, de előtte még tájékozódtam a Win 10 1903-s frissítés fontosságáról, és ezt találtam:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__egyeb-kerde..

Úgy döntöttem laikusként, hogy nem "javítom" ki a hibát, amiért nem töltötte le a 1903-s frissítést.

Köszi a válaszokat!

2019. szept. 4. 08:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!