Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Honnan vegyek használt laptopot?

Honnan vegyek használt laptopot?

Figyelt kérdés

2019. szept. 3. 08:27
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Vaterán és jófogáson vannak cégak, akik használt üzleti kategóriás laptopokat árulnak garanciával egész korrekt áron. Például i5-ös Thinkpad 420 és 430 8GB RAM-mal 50 ezer körül. IGP miatt játszani nem fogsz rajtuk, ha ez a cél, de egyéb felhasználásra nem nagyon kapni jobbat.
2019. szept. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 CspCsj ***** válasza:
100%

Például: [link]

Sok pozitív értékelést kapott eladótól vennék elsősorban. (név alatti százalékjelzésnél írja)

2019. szept. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
20%
Facebook marketplace.
2019. szept. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Shaddark ***** válasza:
92%

Én is a hardverapróról szoktam vásárolni használt cuccokat.

Ha megbízható eladótól vásárolsz nem lesz baj.


Vateráról, jófogásról nem mernék vásárolni, max. ilyen láthatóan ebből élő tulajtól vennék meg bármit is. Vagy ha meg tudom oldani hogy odamegyek, megnézem működés közben, letesztelem aida64 meg hdd sentiel cuccosokkal.



Amúgy ami jó lehet még bár kicsit körülményesebb elsőre az az ebay. Innen is vásároltam már sok cuccost.

Ami jobb mint a magyar megoldások, hogy van pénz visszahívás, ha sz...t küldenek vagy nem küldenek semmit visszahívod a pénzed, nem tudnak átverni.

A magyar megoldások sajnos tele vannak csalókkal, akik rossz termékeket meg féltéglákat árulnak tízezrekért...


És ami megoldás még, hogy van sok internetes webáruház ami árul használt laptopokat is. Ezek adan rá egy év garanciát hozzá, így nem annyira kockázatos a vásárlás. Persze ezért ezek drágák is.

2019. szept. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
71%
2019. szept. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
92%

Csak magánszemélytől ne. Ha beirod a böngészőbe, hogy használt laptop, sok céget kiad.

[link]

2019. szept. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%

Én esetleg tudom neked ajánlani az NRD.hu-t. Az én laptopom is onnan van, és remekül működik, és villámgyors. Amit még tudok neked ajánlani, és még a weboldauk is nagyon megyőző (szerintem) az a Kocsis Laptopszalon. Onnan a testvéreim várásoltak, és nekik is hibátlan állapotban, meg a leírt hibákkal érkezett meg a laptop.


Itt vannak a linkek:

Nrd: [link]


KocsisLaptopszalon: [link]


Remélem még időben írtam. :D

2019. szept. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
89%

Az előző vagyok, és nem jó linket adtam.

KocsisLaptopszalon: [link]

2019. szept. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Jókat linkeltek, hulladékárusok, főleg a kocsis info.
2019. szept. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Használt üzleti laptop NEM hulladék, ha 3-4 éves is! Nem agyonhasznált, nem virusos stb. Lehet, hogy kivül a háza kopott, de akkor sem hulladék.
2019. szept. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!