Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Pc kormányt javítását hol...

K.Péter 76 kérdése:

Pc kormányt javítását hol lehet megoldani, Zala vagy Vas megyében? Canyon kormányról lenne szó.

Figyelt kérdés

2019. szept. 4. 11:55
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Akár a spájzban, vagy az erkélyen is. És igen, Zala, és vas megyében is.
2019. szept. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
44%

Ha garanciális (a törvény szerint 1 év jótállás és 2 év szavatosság illet meg: [link] ), akkor juttasd vissza ahhoz a kereskedőhöz, ahol vetted. Ne felejtsd el mellékelni a jótállási könyvet, vagy ha az nincs meg, a számla vagy a blokk fénymásolatát.


Erről egyébként a Canyon oldalán is írnak (ők 2 év önkénts jótállást adnak):

* [link]

a Canyon-nál kaphatsz bővebb felvilágosítást a garanciális feltételekről:

* [link]


Ha már túllépted a garanciális időt, saját szakálladra kereshetsz valamilyen elektronikai szervizt:

* [link]

* [link]

2019. szept. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Kár, h az egyes trollkodik, mert engem is érdekelne, ha a jövőben elszállna a relatíve drága kormányom (120e).

Próbáld meg ott, ahol vetted, ha van erre lehetőség, vagy esetleg keress egy elektroszervizt

2019. szept. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
(közben a kettes is ezt írta). LEgalább hitelesek vagyunk így :)
2019. szept. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
20%

Rám azt mondják sokadszorra, hogy troll vagyok. Oké, az vagyok.

Nagyon sokan úgy érvényesülnek a válaszadók közül, hogy tulajdonképpen rákeres a kérdező helyett, és egész egyszerúen belinkeli.

Az ilyen az én szememben egy buzgómócsing. És övé az elismerés, meg a dicsfény, mert tudja, mi az a Google.

De akkor mit érdemel az ilyen kérdező ?Vagy úgy is kérdezhetném, hogy mennyi esze, lehet egy ilyen embernek, aki tud ide regisztrálni, még a kérdést is kiírja valahogy, de Google-ről meg még nem hallott.

Ez szinte hihetetlen. Szimpla lustaság, a legtöbb esetben.

Ezért válaszolok az ilyeneknek így.

2019. szept. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"Nagyon sokan úgy érvényesülnek a válaszadók közül, hogy tulajdonképpen rákeres a kérdező helyett, és egész egyszerúen belinkeli."

És? Ez normális sztem. Másrészt meg tudni kell azt is, h mit keresel

2019. szept. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

# 6 Ilyen hozzáállással te tuti DK-s vagy.

Uram Isten, hova keveredtem.

Kisegítő iskola 1. osztály.

2019. szept. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A kormányt én is használtam vettem.A googleban pedig semmit se találtam,aki kifejezetten ilyen javításokkal foglalkozna.Azért is írtam ide,hátha volt már valaki hasonló cipőben.A trollkodó szintjére meg nem áll szándékomban leereszkedni. A többieknek köszönöm!
2019. szept. 5. 07:39
 9/10 anonim ***** válasza:

"# 6 Ilyen hozzáállással te tuti DK-s vagy.


Uram Isten, hova keveredtem.


Kisegítő iskola 1. osztály."


Miért nem mondtad már elsőre, h frusztrált vagy, és itt töltöd ki?:) Semmi baj nincs, mi válaszolók nem a dicsőséget keressük

2019. szept. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

És m ég én vagyok zavart ?

Az milyen már, hogy pár zöld pacsiért, meg pár nyomorult százalékért pitiztek mintegy kiskutya ?

És még el is ismeri.

2019. szept. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!