Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » PS4 pro jailbreak? Hogyan?

Delavega kérdése:

PS4 pro jailbreak? Hogyan?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Olvastam hogy van már ps4pro ra modding, amivel már a netről leszedett játèkokkal is lehet játszani, tehát nem kellene feltètlenül megvenni a 10.000ftos játèkot. Ez igaz?! Mennyire macerás a művelet?! Volna lehetőségem ps4prot vennem. De játèkok nèlkül. Viszont így egy csomó pènzt megsporolnák. A hardvere elèg komoly. Vagy hülyeség az egèsz PS4 vásárlás, ès jobban kijönnèk egy gamer pcvel? Az alap gamer pc 140e körül mozog, hardwerileg talán ott van ahol a ps4pro. Hát nem tom. Játèkok miatt èrdekelne. A választ előre is köszönöm.

2019. szept. 4. 21:01
 1/4 A kérdező kommentje:
Találtam egy videót, ahol rèszletesen elmagyarázza a csávó. Amin fenn akadtam az az. Hogy mièrt kell külön proxy szerver címet megadni?! Csak nem azért hogy anonim maradj, vagy másèrt?! Azèrt így ez csábító dolog, sajnos nincs annyi pènzem hogy kiadjak egy csomó pènzt egy játèkra. De kipróbálni ki próbálnám. [link] itt a videó a dologról.
2019. szept. 4. 21:46
 2/4 anonim ***** válasza:

nem tudok róla hogy feltörték volna

ha lebuksz vele, a sony azonnal bannolja a gépet

2019. szept. 5. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Üdv! Erre voltam kíváncsi. Èrtem is mostmár hogy mièrt kell a proxy címet megadni, pont ezèrt. Pedig sikerült nekik megtörni a gèpet, úgy is, hogy Ubuntu is futtatható rajta, mondjuk sok játèkhoz nem kötelező a net. Nem hallnèk bele egy játèk megvètelèle, de azèrt megvenni egy játèkot hogy egyszer jársz úgy azèrt az nem olcsó. Megnèztem a játèkok árát, dúrva. Gondolom a Sony sem hülye, ès egy leblokkolt pst ûjraèleszteni sem lehet. 1pont a pc javára. Ha jól tudom pcn is futtathatók a psjátèkok nem?
2019. szept. 5. 08:36
 4/4 anonim ***** válasza:
77%

nem tudom mennyi pénzed van, de az önálló kereset nem árt a ps birtoklásához, a ps+ sincs ingyen

amúgy vedd meg lemezen, használtan, utána meg eladod

ami nagyon tetszik, sokáig játszol vele, megtartod

szerinted a fejlesztők miből élnek, és egy játék elkészítése mibe kerül?

2019. szept. 5. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!