Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Gamer fejhallgató csatlakoztat...

Gamer fejhallgató csatlakoztatása, elosztása?

Figyelt kérdés
Vásároltam a gyereknek egy Natec Genesis Argon 200-as fejhallgatót. Kettő 3,5 Jack a csatlakoztatási lehetőség. egyiken mikrofon jel van, másikon fejhallgató jel. Mivel a laptopján csak egy ilyen Jack-es bemenet van, ezért nem tudom, hogy elég, ha csak a fejhallgatósat dugja be, vagy kell hozzá átalakító a jobb minőség érdekében. Nem értek hozzá, ő pedig el van keseredve, hogy ez így lehet, hogy nem jó. sztereó hangzást ír. Ha nincs két lyuk, hogy bedugjam, akkor az átalakítóval jó lesz? segítsen aki ért hozzá légyszi. illetve másik kérdés. Azt mondja a barátai nem fejhallgatóval játszanak, hanem telefon mikrofonját kapcsolják be, vagy mi, és hogy így mindig azt mondják neki, hogy nem jól hallják. ez azért van, mert nekik nincs ilyen fejhallgatójuk? köszönöm előre is.

2019. szept. 9. 22:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Keressétek ki a neten a laptop használati útmutatóját, és abban benne lesz, hogy lehet mikrofont csatlakoztatni. Pont ugyanúgy kell azt a jack dugót is, attól függetlenül, hogy egybe van építve a fejhallgatóval.


Ha megvan még a gép doboza, talán benne is van a szükséges átalakító, ha kell.

2019. szept. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nincs hozzá átalakító, de a kérdés az, hogy az átalakítótól jobb a minőség? Olyan átalakítóra gondolok, amibe bedugom a 2 Jack-et és eggyé alakítja, és így van bedugva arra az egy kialakított helyre. Más lesz?
2019. szept. 10. 08:15
 3/5 anonim ***** válasza:

Mitől lenne más, vagy jobb? Ez csak két drót összeforrasztva.

Egy ilyen 4 pines közösítőre van szükségetek:

[link]

2019. szept. 10. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ilyenre gondoltam én is. De ettől, hogy közösíti, ettől olyan lesz, mintha a mikrofon is be lenne dugva? Csak mert az előző fülese egy Jack-es volt, amin csak egy fejhallgató jel van, és ugye azon is működött a mikrofon is. Na itt a két csatlakozót közösítve olyan lesz, mintha mindkettő be lenne dugva, így más lesz a minőség is? Mert ennek, ha csak az egyiket dugjuk be, akkor is működik a fejhallgató és a mikrofon is. :) Bocsi, de nagyon tudatlan vagyok a témában, és hát nincs akit megkérdezzek, a környéken pedig direkt szakbolt nem nagyon van, nagy vegyes boltban, pedig tapasztalatom szerint az a lényeg, hogy mindent vegyél meg, kell az neked. Nem a plussz 1000 Ft a lényeg, mert adok érte többet is, csak jó legyen. Mégegyszer köszönöm a válaszokat!
2019. szept. 10. 08:35
 5/5 anonim ***** válasza:
Minőségén nem változtat, csak működni fog rendeltetésszerűen. Egyszerre a mikrofon és hangszóró rész is.
2019. szept. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!