Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan kell feltelepíteni a...

Hogyan kell feltelepíteni a sims 2 alap és a házi kedvencet? Egy CD van és másolt.

Figyelt kérdés
2008. nov. 16. 10:26
 1/5 A kérdező kommentje:
És még azt elfeletettem hogy nem tudom feltelepíteni a demon tools-t nem tudom miért de amikor meg nyitom elkezdi telepíteni és aztén ki ad egy ablakotés nem engedi.
2008. nov. 16. 10:33
 2/5 anonim ***** válasza:

Nehézkesen, mert egy CD-re nem fér fel a Sims 2 :D

Egyébként úgy, hogy kidobod a cd-t meg a daemon toolst, elmész boltba, megveszed és feltelepíted.


Egyébként meg daemon toolsban megnyitod a cd-n levő kép filet (iso, mds vagy valami ilyen kiterjesztésű), akkor a demon virtuális meghajtójáról feltelepíted mintha az eredeti cd lenne benne. A cracket meg bemásolod a fő mappájába h felülírja.

(írásom csak tájékoztató jellegű, senkit nem buzdítok illegális tevékenységre, meg még amit ilyenkor ide kell írni)

2008. nov. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Bocsika DVD lemezen van a sims 2 alap és a pets.:)Egyszer már fent volt a gépemen csak vírust kaptam és újra lett a gépem telepítve.De akkor nem én telepítettem hanem az egyik ismerősünk és akkor is 1 órába telt.És most én szeretném fel rakni csak nem tom hogy.
2008. nov. 20. 12:36
 4/5 anonim válasza:
Nem tom, jerry.
máj. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Van meg ez a jatek? Fu nagyon retro.
máj. 28. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!