Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért tűnik a monitor képe...

Uszkormos kérdése:

Miért tűnik a monitor képe pár másodpercre mint amikor felbontást változtatok?

Figyelt kérdés

Van egy új videókártyám Radeon RX 550 2Gb alaplapom Asrock H77M.

Gondoltam arra is ,hogy nem kompatibilis az alaplap a videókártyával csak mert a régivel (videókártyával) nem csinálta ezt.

Már újratelepítettem a Windows-t a drivvereket.

A probléma akkor jön elő amikor valamilyen programot használok legyen ez valami játék vagy simán a böngésző.

Mi lehet a probléma?

Mi a megoldás?

Köszönöm a válaszokat.



2019. szept. 22. 11:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Ilyenkor a monitor "új jelet kap", egy teljesen másikat, mint amilyet eddig kapott. Ezt még fel kell ismernie, időbe telik.

Teljesen normális.

2019. szept. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 P.O.C. ***** válasza:
Minden programot a monitor natív felbontásán kell használni. És akkor nem lesz ez a jelenség.
2019. szept. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1. És körülbelül meddig tart ez ? már egy hete ezt csinálja.

2.nem igazán értem mindenhol az ajánlott felbontást használom.

2019. szept. 22. 12:23
 4/6 CspCsj ***** válasza:

Régi videokártya is Radeon (AMD) volt?

Ekkor DDU-val töröld le a videokártya driver-t: [link]

Aztán telepítsd a gyártó legfrissebb verzióját: [link]

2019. szept. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Szirty ***** válasza:
100%

Külső zavar is okozhatja. HDMI bemenetű monitoroknál többször láttam ilyet.

Elindul vagy leáll a konyhában a hűtőszekrény kompresszora, ki vagy bekapcsolják a világítást valahol (akár a másik szobában) stb.

2019. szept. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 P.O.C. ***** válasza:

Lehet benne valami amit az előző mond. Kollégámnál is szoptunk egy hasonló gond miatt. Ő a TV -t használja monitorként. Eltűnt a kép, meg vissza jött, megint eltűnt megint vissza jött. Hozta a gépet, hogy telepítsem újra. Nálam ugyan nem csinálta, de ragaszkodott hozzá. Visszavitte csak csinálta. Adtam neki egy régi D-SUB -os TFT monitort, azzal nem csinálta. Visszakötötte a TV -re megint csinálta. Mondom WTF???

Utána a végén kiderült hogy hibás volt a UPC -s modem DC adaptere, és az zavarta a dolgokat. :O

2019. szept. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!