Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A laptopom nem játssza le a...

A laptopom nem játssza le a lemezeket, vajon miért?

Figyelt kérdés

A laptopom lemezlejátszója teljesen jó, a cd-im állapota is tökéletesek. Olyan bajaim vannak, hogy beteszem a lemezemet és eleinte hallom, hogy pörgeti, rákapcsol majd ennyi volt, leáll mintha semmi se lenne benne. Megnyitom a meghajtókat, ott ki is jelzi, hogy benne van, csak nem lehet vele semmit se kezdeni, még ki is tudom adatni a lemezt. Régen én megtaláltam egy cuki menüt, ahol azonnal tudta is indítani a lemezeimet, most meg teljesen elfelejtettem ><

Windows 10-em van, a lemez amit le akarok játszani meg játék. Korábban is telepítettem már lemezről, mikor megtaláltam azt a menüt, csak az így megszűnt a helyéről.



2019. szept. 25. 21:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Ki használ még lemezt játékhoz, vagy egyáltalán bármire?
2019. szept. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Van pár régi kedvencem lemezen :"D
2019. szept. 28. 07:31
 3/3 anonim ***** válasza:

"A laptopom lemezlejátszója teljesen jó"

Lézerhiba lesz az, amiért nem olvassa be a lemezeket

CD-hez infralézer kell, DVD-hez meg vörös

A lézerhiba pedig nem feltétlenül azt jelenti, hogy teljesen jó. Vagy cserélj lézereket, vagy vegyél új meghajtót

2019. nov. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!