Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha van egy ps3-am 19 játékkal...

Csapo Örs kérdése:

Ha van egy ps3-am 19 játékkal 3 konzollal és egy csomó tárhellyel (1000MB) akkor kb. hány forintért tudnám eladni, és hol?

Figyelt kérdés
2019. szept. 28. 22:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Hardverapró.

20 ezer körül, ha szerencséd lesz.

Én 113 játékkal igaz nem mind eredeti de mind kifogástalanul működik, xbox 360 2 vezeték nélküli kontrollerrel, gitárral, 500GB HDD-vel fél évig árultam 30-ért.

Senkinek nem kellett, ez alatt meg nem akartam eladni mert akkor inkább megtartom, aztán rohadjon el a dobozában a szekrény tetején :D

2019. szept. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Facebook konzolos csoportok és igen, körülbelül 20-30 ezer forint, ha szép az állapota. 30 Ezertől semmiképpen nem ér többet ugyanis 50 ezer körül már használt ps4-et kapsz.
2019. szept. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!