Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan lehet megváltoztatni a...

Hogyan lehet megváltoztatni a profil ID-t steamen?

Figyelt kérdés
Letudja írni valaki pontosan hogyan tudom steam profilomban az ID-t azt a hosszú számsort megváltoztatni? :) Írtam supportnak de csak annyit válaszoltak,hogy "You can view all the information related to your account through your Account Data page. There you can find how to change your profile ID." Csak az egyedi URL-t találtam de ott hiába írok be vmit akkor is megtalálható vagyok a lecserélt ID (számsor) alapján...Előre is köszönöm ^^
2019. szept. 29. 21:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem változtatható. Ez olyan mintha azt kérdeznéd, hogy hogyan tudod a telefonszámodat megváltoztatni úgy, hogy a kártyád megmaradjon. Csináltál steamen egy accountot, aminek van egy száma. Ez nem változtatható. Egy új accountot regisztrálsz, mást nem tudsz csinálni.
2019. szept. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!