Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Minimum hány GB RAM ajánlott...

Minimum hány GB RAM ajánlott egy vagy két db 3GHZ-es processzorhoz?

Figyelt kérdés
Azt tudom 500MB az nagyon kevés,annyi van nekem is
2010. júl. 15. 20:36
 1/8 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy milyen az operációs rendszered, és mire használod.


Mindenesetre 1GB alá nem adnám.

2010. júl. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
XP-hez minimum 1 GB, Vistához/7-hez minimum 2 GB.
2010. júl. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Minimum annyi ajánlott egy vagy két darab 3Ghz-es processzorhoz, amennyit ki tudsz használni. :)

pl. hiába lenne 6GB RAM-od, ha csak netezésre használnád a gépet, egyszerűen nem tudná a gép kihasználni, több mint fele üres maradna mindig. De ha viszont játszol újabb játékokkal, azok használják rendesen. Vagy weboldalt szerkesztesz és egyszerre kell fusson a Dreamweaver/Flash/Photoshop stb. ezek is kihasználják rendesen...

2010. júl. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Windows XP-m van és játékokra használom.A Resident Evil 4 simán megy viszont PS2-es játékok emulátorral szaggatnak(Nem annyira vészes ahhoz képest hogy milyen kevés RAM-om van)Ezért kérdeztem hogy minimum mennyi RAM kéne mert akkor veszek többet viszont új videókártyára nem akarok költeni pénzt mert az már túl drága lenne,annyira kocka meg azért nem vagyok :D
2010. júl. 15. 22:47
 5/8 anonim ***** válasza:
A PS2es játékok, szinte minden gépen szaggatnak. Emulátort készíteni nehéz feladat, de azt, hogy még gyengébb gépeken is menjen, szinte lehetetlen.
2010. júl. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen nagyon erős gép kell hozzá.Az enyém csak Intel Pentium 4 három GHZ CPU-val 500 MB RAM -al Family Chip-es Videókártyával és ahhoz képest nem annyira vészesen szaggat.Szerintem több RAM-al már tűrhető lenne,persze olyan játékok mint a GTA San Andreas szaggatnának rajta nagyon de egy pankrációs játék már jobban menne szerintem
2010. júl. 16. 11:05
 7/8 anonim válasza:
Minimum 4gb ha vista, win7.
2010. júl. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Mert a vista ugye alapból fölzabál 1gb -t..
2010. júl. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!