Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A Google Chromeból a hetekkel...

Szabó Éva Györgyi kérdése:

A Google Chromeból a hetekkel ezelőtti könyvjelzők mind eltűntek, mi lehet az oka, frissítés esetleg?

Figyelt kérdés
Köszi a választ!

2019. okt. 2. 08:25
 1/10 A kérdező kommentje:
...és főleg a legfontosabb, hogy hogy szerezhetném vissza?
2019. okt. 2. 08:32
 2/10 anonim ***** válasza:

Ha bármikor beléptél a Gmail alkalmazásba Chrome-ból, esélyes, hogy felszinkronizálta oda a könyvjelzőket, nézd meg.

Másik lehetőség:

c:\users\<felhasználóneved>\AppData\Roaming\ a Google chrome könyvtárát nézd meg, hátha van valami "bookmarks.html" "bookmarksbackup" vagy hasonló dolog.

windows 10 esetén nem tudom, hogy ugyanitt érhetőek -e el az alkalmazás könyvtárak.

c:\users\<felhasználóneved>\AppData\local\ ... alatt is szétnézhetsz, nem tudom hirtelen melyik lehet az esélyesebb, de talán a "Roaming" alatti dolgok.

2019. okt. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszod! Sokat segítettél!
2019. okt. 2. 08:51
 4/10 A kérdező kommentje:
A napokban valóban beléptem a Gmail alkalmazásba.
2019. okt. 2. 08:52
 5/10 A kérdező kommentje:

Kedves Válaszoló!


Elnézésedet kérem, hogy csak most tudok válaszolni!

Gondolom én bénáztam el, mert nem találom a könyvjelzőkbe rakott oldalakat. Lehet, hogy én nem látom azt amit keresnem kellene a legördülő listában.

Köszönöm a segítségedet!

2019. okt. 8. 09:00
 6/10 A kérdező kommentje:

Utána néztem egy kicsit a Google Chrome-os mentéseknek.

Ha én nem tettem külön mappába a könyvjelzőket, akkor lehetetlen visszavarázsolni a helyükre.

Köszönöm szépen a segítségedet!

2019. okt. 8. 12:31
 7/10 A kérdező kommentje:

Ezt is megpróbáltam:


C:\Users\NAME\AppData\Local\GoogleChrome\User\Data\Default\

Nem tudom az adott útvonalat jól írtam-e be, mert nem volt közötte „backslash”.


Kerestem a "Favorite" és a "Bookmarks"-ot a chrome-ban. De azt sem találtam meg.

A TotalCommandert is használtam a kereséshez, hátha sikerül ott megtalálni, de a Favorite alatt nincs egy db link sem.

2019. okt. 8. 15:46
 8/10 A kérdező kommentje:

...és visszajött!

A mostani szinkronizálással visszajöttek a régi könyvjelzők!

Úgy ahogyan Te mondtad!

Nagyon-nagyon köszönöm!

2019. okt. 10. 19:04
 9/10 anonim ***** válasza:
Szívesen, örülök, hogy sikerült. :-) Egyébként tapasztalatom azért nincs, mert nem azt a böngészőt használom, de ismerősnek egyszer - nagyon régen - újratelepítéskor is ez volt a baj és annak ellenére se jelentek meg a könyvjelzők hogy visszamásoltam a mentett mappát, akkor szinkronizált és megjelent minden.
2019. okt. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Valószínű a Google Chrome sajátossága, hogy nehéz visszarakni az elveszett oldalakat. Gondolom, a mai napi frissítéssel ezt is jobbá tették (vagy nem).

A tegnapi könyvjelzők is visszajöttek amelyek a laptop bekapcsolásakor köddé váltak reggel. Nem volt sok, de sajnáltam volna, ha nem találom meg őket. A hetekkel ezelőtti könyvjelzők pedig akkor tűntek el, amikor ezt a kérdést kiírtam.

Nagyon köszönöm a segítségedet!!!

2019. okt. 10. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!