Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért hangosabb ha TV-re kötöm?

Miért hangosabb ha TV-re kötöm?

Figyelt kérdés
Hello! Adott egy SteelSeries Siberia 200-as headset. Ugye én úgy szeretek zenét hallgatni, hogy minnél nagyobb hangerőn, és eddig azt hittem ez a maximuma amit PC-n el tud érni kis rásegítéssel SoundBooster programokkal. Viszont ma rákötöttem a TV-re (Valami Philips Smart TV) és azt vettem észre hogy jóóóval nagyobb hangerőt el tudok ott érni úgy, hogy tiszta marad a hang. Interneten erre nem találtam semmiféle magyarázatot, esetleg valaki meg tudná mondani, hogy miért van, vagy esetleg PC-n is el tudnám érni azt a hangerőt úgy, hogy nem "recseg"? Válaszokat előre is köszi ^^

2019. okt. 3. 18:17
 1/3 anonim ***** válasza:

A PC audió kimenete kisebb teljesítményű hangszórókhoz, vagy aktív erősítővel rendelkező hangfalakhoz van méretezve.

Az én TV készülékemen is hangosabb, de van nekem egy olyan opció amivel vissza lehetne korlátozni, a gyengébb kisebb teljesítményű fejhallgatókat, hogy ne tegye tönkre.

2019. okt. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Így már értem, köszi szépen!
2019. okt. 3. 19:49
 3/3 anonim ***** válasza:
A pc végfoka jóval gyengébb mint a TV-é. Ennyi.
2019. okt. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!