Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért van az hogy amikor...

Miért van az hogy amikor msnen webkamerázni akarok valakivel felkér engem és én is őt de amikor kiírja hogy a kapcsolat létrejött akkor kikapcsol magától?

Figyelt kérdés
Miért csinálja ezt? Mit tegyek hogy működjön?
2010. júl. 15. 22:11
 1/1 anonim válasza:

asszem a barátomnak is volt ilyen,többször is,és ő valami olyasmit mesélt,hogy húzd ki és dugj vissza valami zsinórt,ami a géphez köti!vagy esetleg vírusos a géped,vagy hibás a webkam!de itt egykét link

link1: [link]

lin2: [link]

ezeket itt találtam: [link]

link4: [link]

link5: [link]

az utolsót itt találtam: [link]

DE!szerintem ellenőrizd:milyen a típusa,márkája,különféle kompatibilitáspkat!vagy esetleg vegyél egy újat,kérj kölcsön egy ismerőstől,és nézd meg úgy jó-e vagy valami más oldalon(pl:chat)jó-e a webkamera!remélem segítettem,az vagyok,ahova linkelted ezt a kérdést nemrég!

2010. szept. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!